عصر بازاربرنج

بیمه تعاون استان کردستان در سنندج افتتاح شد

عصر اعتبار- معاون مدیرعامل بیمه تعاون ، محمد رضا اسماعیل نیا ، در مراسم افتتاح شعبه بیمه تعاون استان کردستان در سنندج اظهار کرد: در قانون اساسی بخش تعاون به عنوان یکی از ۳ بخش اقتصاد کشور مورد توجه قرار گرفته است.

بیمه تعاون استان کردستان در سنندج افتتاح شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، مدیرعامل بیمه تعاون کشور در آیین افتتاح این بیمه در سنندج ، با اشاره به اینکه بیمه تعاون در سال 92 فعالیت های خود را در کشور آغاز کرده است گفت: در دوسال فعالیت ، 20 شعبه در سطح کشور تاسیس شده است.

  علی حبیب محمدی با اشاره به اینکه 20 نمایندگی نیز در سطح کشور دایر شده است ، گفت: امید است تا سال آینده شعبات دیگری در سطح کشور ایجاد شود. وی هدف از تاسیس بیمه تعاون را حمایت از بخش تعاون و ورود تعاون به بنگاه های مالی کشور ، تحقق سیاست های اصل (44) قانون اساسی و عملی شدن منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد.

  وی با اشاره به اینکه شرکت بیمه تعاون از اتحادیه ها و تعاونی های بزرگ تشکیل شده و در زمینه های مختلف به مردم خدمات ارائه می کند ، افزود: بیمه تعاون علیرغم نوپا بودن در بخش های مختلف بیمه مانند بیمه کشتی ها و هواپیما نیز فعالیت می کند.

  علی حبیب محمدی اظهار کرد: به منظور معرفی بیمه تعاون ، خدمات مطلوب به اقشار مختلف مردم ارائه می شود و در همین راستا ضرورت دارد که مردم از خدمات مطلوب این بیمه بهرمند شوند.

  حبیب محمدی با اشاره به اینکه فعالان بخش تعاون زیر پوشش بیمه تعاون قرار می گیرند ، بر توسعه و گسترش پوشش بیمه تعاون برای آحاد جامعه تاکید کرد.

  وی ابراز امیدواری کرد: در سال های آتی بیمه تعاون به خوبی به مردم معرفی شود و پوشش بیمه ای در میان اقشار مختلف مردم گسترش یابد.

  حبیب محمدی بیان کرد: بیمه تعاون با وجود نوپا بودن ، سال گذشته سود قابل توجهی حدود 70 درصد عاید سهامداران کرده است. وی افزود: بیمه تعاون کشور از بیمه مرکز موفق به اخذ رتبه توانگری مالی یک نیز شده است.

  همچنین معاون مدیرعامل بیمه تعاون در مراسم افتتاح شعبه این شرکت در استان کردستان در سنندج اظهار کرد: در قانون اساسی بخش تعاون به عنوان یکی از 3 بخش اقتصاد کشور مورد توجه قرار گرفته است.

  معاون مدیرعامل بیمه تعاون با بیان اینکه تحقق عدالت اجتماعی ، بهبود معیشت مردم و دخالت آنان در حوزه اقتصاد کشور از مهم‌ترین تاثیرات فعالیت در قالب تعاونی‌هاست ، اظهار کرد: با توجه به نقش تعیین کننده حوزه تعاون در اقتصاد دولت توجه خاصی به تعاونی ها دارد و حمایت از این بخش ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

  اسماعیل‌نیا افزود: بیمه تعاون نخستین بیمه ای است که در قالب تعاونی در کشور تشکیل ، فعالیت و وارد فرابورس شده است.

  وی سرمایه‌گذاری اولیه بیمه توسعه تعاون در کشور را 28 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: برنامه‌ریزی ما رساندن این سرمایه به 250 میلیارد تومان در چند سال آینده می باشد.

  اسماعیل‌نیا از تعاون به عنوان یکی از بسترهای بسیار خوب در تحقق اقتصاد مقاومتی و شکل‌گیری فعالیت‌ شرکتهای تعاونی و اقشار مختلف مردم در اقتصاد کشور است ، گفت: با وجود اینکه بیمه تعاون در 6 ماهه دوم سال 92 کار خود را آغاز کرده اما طی یک سال گذشته فعالیت موفقی را تجربه و حضور معناداری در بازار صنعت بیمه داشته است.

  شایان ذکر است در این مراسم و طی حکم مدیر عامل ، رزیتا ولی نیا به عنوان مدیر شعبه بیمه تعاون در استان کردستان و سرپرست شعب بیمه تعاون در استان های غرب کشور معرفی گردید.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی