عصر بازارمدیران خودرو

حمایت مالی بانک انصار از مسابقات رالی اتومبیلرانی

این بار، خانواده های پلیس راهور

عصر اعتبار: در ادامه حمایت‌های مالی بانک‌انصار از فعالیت‌های ورزشی و تفریحی خانواده‌ها، به ویژه مسابقات ‌رالی ‌اتومبیلرانی، این بار نوبت به خانواده های پلیس راهور رسید تا در یک تور یکروزه تفریحی وخانوادگی، زیر نظر هیئت موتورسواری واتومبیلرانی استان تهران، در کنار همسرانشان به ورزش اتومبیلرانی بپردازند و از نزدیک شاهد رقابت سالم آن ها در یک مسابقه با عنوان (صحیح برانیم، ایمن بمانیم) باشند.

حمایت مالی بانک انصار از مسابقات رالی اتومبیلرانی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۴:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، در این مسابقه بیش از 100 اتومبیل از پرسنل پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی کشور حضور داشتند و رأس ساعت 8:30 صبح جمعه از ستاد فرماندهی پلیس راهور واقع در شهرک آزمایش آغاز به حرکت کرده و در پایان مسابقه مجدداً به آن محل بازگشتند.

براساس این گزارش، هدف بانک انصار در حمایت از این برنامه در روزجمعه دهم مهرماه انجام مسئولیت‌های‌اجتماعی و تشویق آحاد شهروندان، به ویژه خانواده ها به فعالیت های ورزشی و تفریحات سالم است.

این گزارش می افزاید که موفقیت بانک انصار در حمایت از برگزاری مسابقه رالی یک روزه تفریحی، خانوادگی جام پیشخوان بانکی انصار و استفاده ازکارت های شهروندی دارای خدمات متمایز دراستان های مختلف، و همچنین، تبلیغات گسترده در سطح شهر برای انجام اقدامات تشویق کننده فعالیت های ورزش و تفریحی خانوادگی، باعث شد تا پلیس راهوار که نقش عمده ای در مدیریت ترافیک کشور دارد، درخواست برگزاری این مسابقه را به بانک انصار ارایه داده و موافقت بانک انصار را کسب کند.

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها
پورسعید خلیلی
پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
  پربازدیدترین های هفته
   دکه مطبوعات
   • اعتبار امروز
   • شماره ۸ اعتبار امروز
   • شماره ۷ اعتبار امروز
   • شماره ۶ اعتبار امروز
   • شماره پنجم
   آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
   آرشیو