عصر بازار

رییس سازمان خصوصی سازی:

خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس مشروط به تغییر مصوبه هیات دولت است

عصر اعتبار- رییس سازمان خصوصی سازی گفت: خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تهران مشروط به تغییر مصوبه هیات دولت است.

خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس مشروط به تغییر مصوبه هیات دولت است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار» به نقل از خانه ملت، میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی در گفت و گویی افزود: تا زمانی که مصوبه هیات دولت درباره خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس تغییر نکند، کار خاصی انجام نمی شود زیرا بر اساس مصوبه اخیر هیات دولت این دو باشگاه شرکت فرهنگی محسوب می شوند.

  وی درباره آزادسازی سهام عدالت نیز اظهارداشت: دولت علاقه مند است تکلیف موضوع آزاد سازی سهام عدالت را امسال مشخص کند.
  رییس سازمان خصوصی سازی خاطرنشان کرد: باید توجه داشت امسال، سال پایانی برای تسویه مالی برگه های سهام عدالت است،یعنی آخرین بخش سود شرکت ها از طرف مشمولان به حساب خزانه واریز و متناسب با این میزان، سهام آزاد می شود.
  پوری حسینی همچنین گفت: تاکنون دریافت کنندگان سهام عدالت، اقساط سهام دریافتی را از محل سود تسویه می کردند و در تیرماه سال آینده شرکت ها مجمع برگزار می شود و سود سهام را تقسیم می کنند.
  وی درمورد ارایه لایحه آزادسازی سهام عدالت نیز تصریح کرد : در لایحه آزادسازی سهام عدالت نکاتی وجود دارد که آیا شرکت های سرمایه گذاری به همین نام یا سازمان های واسط در این زمینه فعالیت کنند که این موضوعات در دست بررسی است.
  وی ادامه داد: دولت علاقه دارد تکلیف موضوع آزادسازی سهام عدالت را امسال مشخص کند اما موضوعاتی مانند بررسی لایحه بودجه سال آینده، برنامه ششم توسعه و انتخابات مجلس باعث بالا بودن حجم کاری مجلس تا پایان سال جاری است.
  رییس سازمان خصوصی سازی افزود: با توجه به رکود بازار در سال های 93 و 94 می توان عنوان کرد که سال خوبی برای خصوصی سازی نبود اما امیدواریم با تغییر شرایط اقتصادی، آینده خوبی در پیش داشته باشیم.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار (https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۳ روز پیش
  آرشیو