عصر بازارمدیران خودرو

اتمام قرار دادبیمه تکمیلی بازنشستگان

برگزاری مناقصه میان ۲۷شرکت

عصر اعتبار- رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه برای بیمه تکمیلی بازنشستگان با ۲۷ شرکت بیمه ای مذاکره و مناقصه برگزار کرده ایم، گفت: قرار داد جدید بزودی با بهترین شرکت بیمه ای منعقد می شود.

اتمام قرار دادبیمه تکمیلی بازنشستگان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، علی‌ اصغر بیات در مورد اتمام زمان قرار داد بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی، گفت: پایان قرارداد بیمه تکمیلی این افراد پایان آبان‌ماه بود و بر همین اساس مذاکراتی را با شرکت‌های بیمه‌ای برای بستن قرارداد جدید آغاز کرده‌ایم.

  وی با اشاره به اینکه با 27 شرکت مذاکره کرده و نامه ارسال کرده‌ایم، تصریح کرد: مناقصه برای قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان برگزار شده و هم‌اکنون در حال مذاکره با آنها هستیم.

  رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی تاکید کرد:دو مورد مدنظر ماست، یکی اینکه حق بیمه دریافتی از بازنشستگان زیاد نباشد و دیگری ایکه توان شرکت بیمه‌ای برای ارائه خدمات درمانی به بازنشستگان تحت پوشش مطلوب باشد.

  وی با اشاره به اینکه 2 میلیون و 500 هزار بازنشسته تحت پوشش این سازمان هستند، گفت: در حال حاضر خدمات سال گذشته در مناقصه اعلام شده و همچنین در تلاش هستیم با توجه به اینکه بازنشستگان حداقل حقوق را دریافت می‌کنند، حق بیمه آنها را برای بیمه تکمیلی افزایش ندهیم.

  بیات با تاکید بر اینکه بازنشستگانی که قصد انصراف و یا کم کردن نفرات خانواده خود برای بیمه تکمیلی را دارند باید به دفاتر کانون مراجعه و فرم مربوط را تکمیل نمایند ، اظهار داشت: در حال حاضر حق بیمه‌ای که برای ارائه خدمات تکمیلی درمان به بازنشستگان ارائه می‌شود 23 هزار و 200 تومان است.

  رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی همچنین به بیمه عمر نیز اشاره کرد و افزود: مهلت بیمه عمر این افراد نیز تا پایان همین ماه است و برای انعقاد قرارداد جدید آنها نیز در حال مذاکره هستیم.

  بیات گفت: با بهترین شرکت بیمه‌ای در رابطه با ارائه خدمات و همچنین پیشنهاد بهتر برای حق بیمه مناسب از بازنشستگان، قرارداد خواهیم بست.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
  آرشیو