عصر بازار

بررسی نهایی و تصویب قانون جدید شخص ثالث به دو هفته دیگر موکول شد

عصر اعتبار- بیش از ۵۰ نفر از نمایندگان محترم مجلس بررسی خارج از نوبت قانون شخص ثالث را امضا کردند؛ چرا که با توجه به دوبار تمدید قانون شخص ثالث، عدم تصویب دائمی شدن این قانون مشکل ساز خواهد شد.

بررسی نهایی و تصویب قانون جدید شخص ثالث به دو هفته دیگر موکول شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، دبیر اول کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس درباره آخرین وضعیت بررسی قانون شخص ثالث در صحن علنی مجلس گفت: در جلسه روز سه شنبه 12 آبان، به دلیل نداشتن زمان کافی، صحبت های موافقین و مخالفین و در نتیجه بررسی نهایی و تصویب قانون جدید شخص ثالث به اولین جلسه کاری مجلس (دو هفته دیگر) موکول شد.

  ابراهیم نکو گفت: امروز گزارش کمیسیون اقتصادی درباره قانون شخص ثالث در صحن علنی مجلس قرائت و مطرح شد. اما زمانی برای ارائه نظرات موافقان و مخالفان این طرح باقی نماند و به این دلیل تنها گزارش کمیسیون اقتصادی در صحن علنی مجلس قرائت شد.

  نکو در پایان گفت: از آنجا که هفته آینده نمایندگان محترم به حوزه های انتخابی خود خواهند رفت، لذا بررسی قانون شخص ثالث به هفته بعد از آن موکول خواهد شد.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • ۱۵
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار