عصر بازار

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد:

تصویب کلیات طرح «دائمی شدن بیمه اجباری شخص ثالث»

عصر اعتبار- عضو کمیسیون اقتصادی از تصویب کلیات طرح «دائمی شدن بیمه اجباری شخص ثالث» در مجلس خبر داد.

تصویب کلیات طرح «دائمی شدن بیمه اجباری شخص ثالث»
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از فارس، محمد علیپور با اعلام این خبر گفت:‌ روز دوشنبه 11 آبان‌ماه با پیشنهاد اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، بررسی طرح دائمی شدن بیمه اجباری شخص ثالث با 136 رأی موافق، 14 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع از جمع  196 نماینده حاضر، در اولویت کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

  وی افزود: اما 10 نفر از وکلای ملت همچون محمدرضا باهنر، عبدالرضا مصری و حجت‌الاسلام موسوی لارگانی پس از ارائه توضیحاتی تغییر این دستور را به موافقت دیگر نمایندگان رسانند که بدین ترتیب طرح «دائمی شدن بیمه اجباری شخص ثالث» روز سه‌شنبه در دستورکار قرار گرفت و کلیات آن به تصویب رسید.

  علیپور تصریح کرد: با تصویب قانون بیمه اجباری شخص ثالث در سال 87 ورودی زندانیان راننده به‌طور میانگین از 60 نفر به 2 یا 3 نفر در روز کاهش یافت که امیدواریم با دائمی شدن این قانون از ورود مجدد محکومان دیه ناشی از تصادفات رانندگی در سطح زندان‌های کشور تا این میزان پیشگیری شود.

  عضو کمیسیون قضایی مجلس خاطرنشان کرد: در هفته آتی بررسی طرح «دائمی شدن بیمه اجباری شخص ثالث» به عنوان اولویت اصلی در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی