عصر بازار

مهمترین مصوبات جلسه امروز هیات واگذاری اعلام شد

عصر اعتبار- سیصد و ششمین جلسه هیات واگذاری صبح امروز با حضور اعضا در وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل شد.

مهمترین مصوبات جلسه امروز هیات واگذاری اعلام شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، سیصد و ششمین جلسه هیات واگذاری صبح دیروز با حضور اعضا در وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل شد و قیمت پایه و شرایط واگذاری 17 درصد سهام شرکت پتروشیمی بندرعباس از طریق بورس، 98.28 درصد سهام شرکت ماشین سازی تبریز و املاک آن واقع در منطقه ایل گلی از طریق مزایده، 100 درصد سهام شرکت ریخته گری ماشین سازی تبریز از طریق مزایده، 100 درصد سهام شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از طریق فرابورس، 49 درصد سهام شرکت فرآوری مواد پروتئینی اهواز از طریق مزایده و 87.08 درصد سهام شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس از طریق بورس به تصویب اعضا رسید.
  همچنین در این جلسه قیمت پایه و شرایط عرضه مجدد کشتارگاه صنعتی جونقان چهارمحال و بختیاری و کشتارگاه فساران اصفهان برای واگذاری از طریق مزایده مصوب شد.
  این گزارش می افزاید: اصلاح اساسنامه شرکت دخانیات ایران، اصلاح فهرست عناوین مشاغل مربوط به مشمولین دستورالعمل بیمه مسئولان و مجریان امر واگذاری در سالهای 93 و 94، الحاق نام شرکتهای توسعه گردشگری ایران و کشت و صنعت پارس به برنامه واگذاری سال 94 و نیز تغییر نام شرکت نوسازی صنایع ایران از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۳ روز پیش
  آرشیو