عصر بازارمدیران خودرو

اجرای طرح‌گفتگوی مدیران ارشد بانک ‌انصار بامشتریان و مدیران وکارکنان ادامه یافت

عصر اعتبار- درگفتگوی تلفنی محمدمهدی ناصح جانشین معاونت منابع انسانی و آموزش بامشتریان وکارکنان، که صبح روز شنبه ۱۶آبان در مرکزخدمات مشتریان انجام شد، اجرای طرح‌گفتگوی مدیران ارشد بانک ‌انصار بامشتریان و مدیران وکارکنان ادامه یافت.

اجرای طرح‌گفتگوی مدیران ارشد بانک ‌انصار بامشتریان و مدیران وکارکنان ادامه یافت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، محمدمهدی ناصح براساس زمانبندی اعلام شده از ساعت 10 بامداد روزشنبه در مرکز خدمات مشتریان حضور یافت و از طریق تلفن از دیدگاه ها، نظرات وپیشنهادهای تماس گیرندگان آگاه شده وضمن گفتگوی مفصل با 8 تن از تماس گیرندگان به سئوالات آنان در حوزه‌های تخصصی  پاسخ داد.

  براساس این گزارش، به علت ضیق وقت و کثرت تماس ها،  جانشین این معاونت شماره تلفن نزدیک به 90 تن از تماس گیرندگان را اخذ و مقررگردید که به نوبت با آنان گفتگو کند.

  شایان ذکر است که طرح گفتگوی تلفنی مشتریان، مدیران وکارکنان بانک انصار با مدیران ارشد این بانک از سال گذشته به مرحله اجرا درآمده وپس ازریاست اداره کل بازاریابی وتبلیغات ، جانشین معاونت منابع انسانی دومین مدیرارشد بانک است که با مشتریان و کارکنان به صورت بی واسطه گفتگو می کند.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی