عصر بازارمدیران خودرو

تحلیلنامه اقتصادی بانک انصار منتشرشد

عصر اعتبار- شماره نخست ماهنامه تحلیلی بانک انصار با عنوان «تحلیلنامه اقتصادی بانک‌انصار» دارای مطالب متنوع درحوزه‌های اقتصادی- تجاری، بازارسرمایه و صنعت بانکداری‌کشور و نیز جایگاه بانک انصار درعرصه پولی‌وبانکی ازسوی مرکزمطالعات‌ونوآوری این بانک منتشرشد.

تحلیلنامه اقتصادی بانک انصار منتشرشد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، نسخه آبان ماه این تحلیلنامه که در4صفحه رنگی و درقطع‌ A3 منتشرشده است، حاوی پیام مدیرعامل، سخن رییس مرکزمطالعات ونوآوری، چشم انداز این نشریه، جایگاه فعلی وپیش بینی جایگاه آینده اقتصادایران درگزارش های دونهادبین المللی وآمارنمودارهای اقتصادایران وجهان ،وضعیت صنعت بانکداری در دوران پساتحریم و وضعیت تطبیقی بانک انصاردربورس است.

  این گزارش می افزاید که دکترابراهیمی مدیرعامل بانک‌انصار، در پیام خود به این نشریه، با اشاره به افق چشم انداز1404‌خورشیدی که از سوی مقام معظم رهبری به مبادی ذیربط ابلاغ گردیده، از لزوم تلاش نظام بانکی کشور در راستای نیل به اهداف این چشم انداز یادکرده و تحقیق وتوسعه و نوآوری در حوزه پولی وبانکی کشور را یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای اقدامات مرتبط با این چشم انداز دانسته است.

  دکترابراهیمی در بخش دیگری از پیام خود ضمن تأکید بر لزوم برخورداری مدیران وکارشناسان از بصیرت و دانش کافی در حوزه‌های تخصصی، ابراز امیدواری کرده است که این نشریه نقش موثری در بهبود کارایی مدیران و کارکنان و ارتقای جایگاه بانک انصار در نظام بانکی داخلی وبین المللی به ویژه ازجنبه شهرت واعتبار داشته باشد. 

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو