عصر بازار

خصوصی سازی نماینده وزارت اقتصاد در کارگروه واگذاری طرح های عمرانی دولتی شد

عصر اعتبار- با دستور طیب نیا، سازمان خصوصی سازی به عنوان نماینده وزارت اقتصاد در کارگروه واگذاری طرح های تملک دارایی های سرمایه ای نیمه تمام، تکمیل شده و جدید دولتی جهت واگذاری آنها به بخش خصوصی تعیین شد.

خصوصی سازی نماینده وزارت اقتصاد در کارگروه واگذاری طرح های عمرانی دولتی شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، با دستور علی طیب نیا، سازمان خصوصی سازی به عنوان نماینده وزارت امور اقتصادی و دارایی برای شرکت در کارگروه واگذاری طرح های تملک دارایی های سرمایه ای نیمه تمام، تکمیل شده و جدید دولتی جهت واگذاری آنها به بخش خصوصی تعیین شد.
  بر اساس این گزارش؛ در ماده 27 قانون الحاق (2) که در اسفند ماه 1393 از سوی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده، به دولت اجازه داده شده است که نسبت به واگذاری طرح های عمرانی جدید یا قبلی خود شامل تکمیل شده یا نیمه تمام به بخش غیردولتی با ترتیبات مصوب شورای اقتصاد اقدام کند که بر این اساس، دستورالعمل اجرایی ماده مزبور از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تهیه و در مهرماه به تصویب شورای محترم اقتصاد رسید.
  همچنین در این دستورالعمل که تدابیر و ترتیبات اجرایی جدیدی برای واگذاری انبوه طرح های عمرانی دولت و کلیه دستگاه های اجرایی پیش بینی شده است، کمیته ای به نام کار گروه واگذاری ها مرکب از دستگاه اجرایی دارنده طرح و وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی و دادگستری به همراه نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی مسئول برنامه ریزی و واگذاری طرح های مشمول واگذاری و نظارت بر این واگذاری ها هستند که سازمان خصوصی سازی از سوی وزیر اقتصاد به عنوان نماینده آن وزارتخانه در این کمیته تعیین شده است.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو