عصر بازار

حساب قرض‌الحسنه "امید آینده"

خدمت جدید بانک آینده برای حمایت از نونهالان و نسل آینده کشور

عصر اعتبار- دانش‌آموزان، با افتتاح حساب "امیدآینده" به نام خود، علاوه بر مشارکت در امور اجتماعی خیرخواهانه، از خدمات بانکی نیز برخوردار شده و یکصد هزار ریال به‌عنوان هدیه از بانک آینده دریافت می‌کنند.

خدمت جدید بانک آینده برای حمایت از نونهالان و نسل آینده کشور
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، دانش‌آموزان 7 تا 18 سال، مورد حمایت این طرح قرار گرفته و پس‌از 15 سالگی، خدماتی نظیر دریافت کارت نقدی معاف از پرداخت کارمزد، دسترسی به اینترنت‌ بانک، تلفن‌بانک به این دانش‌آموزان، عرضه خواهد شد.

  از دیگر ویژگی ­های حائز اهمیت در این طرح، ثبت یک امتیاز برای قرعه‌کشی، به ازای هر ده هزار ریال در هر روز است تا دارندگان این حساب از جوایز ارزنده­ ای با توجه به امتیاز کسب‏ شده، بهره‌ مند گردند.

  مدیران محترم مدارس می­توانند؛ با درخواست افتتاح حساب برای دانش‎آموزان، دفترچه و کارت‎های دانش­ آموزانی را که در فهرست خود به شعب بانک ارائه داده­ اند؛ از نماینده شعبه موردنظر، در مدرسه تحویل بگیرند.

  برای اطلاع از شرایط افتتاح حساب می‌توانید؛ به شعب بانک آینده در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط آینده با شماره تلفن: 27663200-021 تماس حاصل فرمایید.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو