عصر بازار

طی ۱۰روز آینده؛

مجموعه های ورزشی به استقلال و پرسپولیس واگذار می شود

عصر اعتبار- صبح امروز جلسه بررسی فرایند اعطای امتیاز بهره برداری از مجموعه های ورزشی امام رضا (ع) و شهید کاظمی به دوتیم استقلال و پرسپولیس برگزار شد.

مجموعه های ورزشی به استقلال و پرسپولیس واگذار می شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، جلسه بررسی فرایند اعطای امتیاز بهره برداری از مجموعه های ورزشی امام رضا (ع) و شهید کاظمی با حضور شریفی معاون امور مناطق شهرداری، امرودی معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران ، گیل آبادی رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل، گودرزی معاون مالی و اقتصاد شهری، نوروزی شهردار منطقه 18، نثاری شهردار منطقه 19، نجف زاده رییس هیات مدیره باشگاه استقلال، افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال، کاشانی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و گرشاسبی مدیر کل تربیتی بدنی استان تهران برگزارشد.

  در این نشست پس از گفت و گوی انجام شده مقرر شد طی ده روز آینده با تشکیل کارگروهی متشکل از مدیران تیم ها و رییس سازمان ورزش شهرداری تهران فرایند واگذاری امتیاز بهره برداری از این دو ورزشگاه به دو تیم سرخابی مورد بررسی قرار گیرد. به طوری که معین شود کدام ورزشگاه به کدام مجموعه تعلق خواهد گرفت و درنهایت مجموعه های ورزشی امام رضا (ع) و شهید کاظمی به این دو باشگاه واگذار می شود.

  براساس این گزارش نمایندگان باشگاه های استقلال و پرسپولیس و نیز مدیرکل تربیت بدنی استان تهران مراتب تقدیر و تشکر خود را از شهردار تهران به دلیل اهتمام به ورزش همگانی و نگاه ویژه به ورزش قهرمانی ابراز داشتند.

  محمدباقر قالیباف شهر تهران نیز در خصوص این جلسه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: به لطف خدا اولین جلسه هماهنگی برای اعطای امتیاز بهره‌برداری دو ورزشگاه امام رضا (ع) و شهید کاظمی به دو تیم پرطرفدار پایتخت با حضور نجف‌زاده رییس هیات مدیره و افشارزاده مدیرعامل استقلال و همچنین جعفر کاشانی عضو هیات مدیره و طاهری مدیرعامل پرسپولیس و گرشاسبی مدیرکل تربیت‌بدنی استان تهران برگزار شد.مقرر شد کارگروهی متشکل از مدیران دو تیم و سازمان ورزش شهرداری تشکیل و ظرف حداکثر 10 روز نسبت به نحوه تعیین اختصاص ورزشگاه به تیم‌ها تصمیم‌گیری کنیم.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو