عصر بازار

نقشه سیاست‌های پولی دنیا +اینفوگرافی

عصر اعتبار- کارشناسان «دویچه بانک»، در برآورد و توصیه‌های سال ۲۰۱۶ خود، یک نقشه ساده از سیاست‌های پولی-بانکی در بانک‌های مرکزی مهم جهان ارائه کردند.

نقشه سیاست‌های پولی دنیا +اینفوگرافی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از اقتصادنیوز، کارشناسان دویچه بانک، یک نقشه ساده و در عین حال ساده از سیاست‌های مالی درحال اجرا ازسوی بانک‌های مرکزی مهم جهان ارائه کرده‌اند.

  به‌گزارش بیزنس اینسایدر، بازارهای جهان انتظار دارند که فدرال‌رزرو در سال جاری، دو مرتبه دیگر نرخ بهره بانکی را افزایش دهد که این تعداد کمتر از برنامه احتمالی فدرال‌رزرو مبنی بر چهار مرتبه افزایش نرخ بهره تا پایان سال است.

  فارغ از اینکه فدرال‌رزرو چند مرحله و با چه سرعتی نرخ بهره را افزایش خواهد داد، اجماع برای افزایش نرخ بهره بانکی در آمریکا این است که نرخ بهره باید از این بالاتر برود و این سیاست واگرایانه با سایر همتایان، باید همچنان ادامه یابد.

  دویچه بانک، پیش‌بینی می‌کند که در ادامه، در واکنش به افزایش نرخ تورم مورد نظر فدرال‌رزرو، حتی با وجود ادامه روند نزولی قیمت نفت، شاهد افزایش نرخ بهره بانکی خواهیم بود که در ادامه، نگاهی گذرا به نقشه تاثیر سیاست‌های پولی در سراسر جهان خواهیم داشت.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو