عصر بازارمدیران خودرو

رویترز در خبری جذاب اعلام کرد:

چمدان پرپول انگلیسی در بورس تهران خالی می شود

عصر اعتبار- رویترز در خبری جذاب اعلام کرد دومنیک بوکور اینگرام که دو دهه قبل و پس از فروپاشی کمونیسم چمدان پر از پول نقد را برای خرید سهام در کف بورس مسکو خالی کرده ، قصد دارد همان کار را در بورس ایران انجام دهد.

چمدان پرپول انگلیسی در بورس تهران خالی می شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری عصر اعتبار نقل این شهروند انگلیسی روز یکشنبه یعنی یک روز پس از اعلام لغو تحریم های ایران، اقدام به تاسیس یک صندوق مشترک با گروه سرمایه گذاری تورکوئیز پارتنرز ایران کرد.

  البته وی تنها کسی نبود که این کار را انجام داد. چرا که کلمنته کاپلو، مدیرعامل شرکت انگلیسی استارجئون کپیتال، اولین سهام را برای صندوق جدید خود در ایران در ماه دسامبر خریداری کرد.
  وی از پول داخل ایران و نقل و انتقالات پیچیده ای که اکنون دیگر پس از لغو تحریم ها لازم نیست، برای این خرید استفاده کرد و اکنون امیدوار است ماه آینده خرید سهام برای سرمایه گذاران اروپایی را آغاز کند.
  این دو مرد باید مدتی را منتظر بمانند تا سرمایه گذاران مهم پولشان را وارد بازاری کنند که همچنان با ریسک هایی مواجه است. هر دو آنها می گویند داشتن یک شریک قوی داخلی موضوعی مهم است.

  کاپلو که با یک حق العمل کار داخلی همکاری می کند و یک تحلیلگر بورس فارسی زبان نیز استخدام کرده، گفت: روابط سرمایه گذاران خیلی خوب توسعه نیافته است. فقط برخی از آمارهای مالی به انگلیسی منتشر می شود، در حالی که گزارش های سالیانه و تحلیل ها به فارسی منتشر می شود.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
  آرشیو