عصر بازار

بررسی ثروت میلیاردرهای بزرگ جهان:

۱.۲میلیارد دلار از دارایی وارن بافت بر باد رفت

عصر اعتبار- میلیاردرهای جهان حدود ۷میلیارد دلار از دست دادند.

۱.۲میلیارد دلار از دارایی وارن بافت بر باد رفت
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از صدای اقتصاد، میلیاردرهای جهان در روز 25ژانویه 6.9میلیارد دلار ضررکردند. بر اساس اطلاعات به دست آمده از بلومبرگ، سه میلیاردر نخست جهان همگی ضرر کردند.

  بیل گیتس همچنان نفر اول در میان 200 میلیاردر بزرگ جهان است که در روز 25ژانویه 525.4میلیون دلار ضرر کرد. ثروت گیتس هر روز فاصله بیشتری از 80میلیارد دلار می‌گیرد. او اکنون 77.4میلیارد دلار دارایی دارد.

  آمانسیو اورتگا نیز همچنان نفر دوم است که ثروتش با 194.7میلیون دلار ضرر به 68.4میلیارد دلار رسید.

  در میان سه نفر نخست، نفر سوم یعنی وارن بافت بیشتر از همه ضرر کرد. او 1.2میلیارد دلار از ثروت خود را از دست داد. به این ترتیب بافت اکنون 58.6میلیارد دلار ثروت دارد.

  چارلز کاچ و دیوید کاچ نیز هر کدام 1.1 میلیارد دلار ضرر کردند. آن‌ها که نفرات ششم و هفتم در فهرست 200نفره بلومبرگ هستند نیز جزو ضررکنندگان بزرگ در روز 25ژانویه بودند.

  البته جف بزوس رئیس آمازون با 202.2میلیون دلار سود موفق شد ثروت خود را به 52.9میلیارد دلار برساند. او اکنون نفر چهارم در این فهرست است.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو