عصر بازارمدیران خودرو

بانک انصارتندیس سیمین ششمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی را به دست آورد

عصر اعتبار- به موازات پیشرفت همه جانبه، بهبود عملکرد و توسعه توانمندی‌های حوزه مالی و اقتصادی بانک انصار در فضای کسب و کار ایران اسلامی و به ویژه بانکداری خصوصی کشور که با پشتوانه رویکردهای علمی و توسعه بنیادی بانک در مسیر رشد بهره وری و افزایش کارایی کارکنان و اعتماد به همکاران در این حوزه صورت می گیرد، شرکت در فرآیند ششمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی، با همت و تلاش مدیران، کارشناسان و همکاران معاونت مالی بانک انصار باردیگر به نتیجه درخشانی در کارنامه مالی این بانک انجامید و معاونت مالی موفق شد ضمن دریافت این جایزه ارزشمند در پنجمین سال متوالی، با ارتقای سطح جایزه از بلورین به سیمین، جایزه ملی مدیریت مالی در سطح تندیس سیمین را در ششمین دوره برگزاری این رقابت ها به دست آورد.

بانک انصارتندیس سیمین ششمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی را به دست آورد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، مراسم ششمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی و با حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، معاون کل نهاد ریاست جمهوری، مدیر عامل سازمان بورس اوراق بهادار، رییس کل سازمان خصوصی سازی و جمعی از اقتصاددانان کشور در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار و بانک‌انصار موفق شد تا این عنوان را در رقابت با بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی و مالی و بانک‌های کشور به دست آورد.

  گزارش معاونت‌مالی حاکی از آن است که این جایزه با هدف حمایت از شکل‌گیری و توسعه مدیریت مالی حرفه‌ای در کشور در نظرگرفته شده تا بنگاه‌‌های مختلف تمامی تلاش‌های تخصصی و حرفه‌ای خود را در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌های متبوعه انجام دهند.

  در این گزارش همچنین آمده است که هدف برگزارکنندگان دوره‌های جایزه‌ملی مدیریت‌مالی، همچنین تشویق و ترغیب شرکت‌ها وبنگاه های مختلف به انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و فراهم کردن زمینه های بهبود مستمر است تا در فضای رقابتی و حرفه‌ای از راهبرد مدیریت مالی و اقتصادی برخوردار شوند و به پیشرفت جامعه یاری رسانده و توسعه متوازن کشور را در همه عرصه ها میسر کنند. همچنین، برگزارکنندگان امیدوارند قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در حوزه های مالی و اقتصادی به فراهم شدن امکان تلاش بیشتر و نیز تبادل تجربیات بینجامد.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر اعتبار  ( https://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو