عصر بازارمدیران خودرو

در ششمین همایش روسای موفق شعب بانک‌های کشور

تقدیر از رؤسای ۱۰ شعبه برتر بانک‌انصار

عصر اعتبار- باحضور۴۰۰‌تن ازمدیران ارشد نظام بانکی و دکترابراهیمی مدیرعامل بانک انصار، ششمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک‌های کشور با شعار "بانک موفق، نوآوری درشعب" برگزارشد و در آن، از روسای ۱۰شعبه بانک انصار تقدیر به عمل آمد.

تقدیر از رؤسای ۱۰ شعبه برتر بانک‌انصار
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، ششمین گردهمائی رؤسای موفق شعب بانک‌های کشور باشعار«بانک موفق،نوآوری درشعب» به همت مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران و حضور کلیه بانک های دولتی وخصوصی ومؤسسات اعتباری کشور هفتم بهمن‌ماه سالجاری درمحل سالن همایش‌های مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران برگزارشد و در آن، روسای شعب موفق بانک انصار نیز برای چهارمین دوره متوالی مورد تجلیل قرارگرفتند.

  براساس گزارش مذکور، یکی از اهداف این همایش، توجه به نقش رؤسای شعب در کسب موفقیت بانک، پیشبرد راهبردها و سیاست های پولی و بانکی و تشویق آنان در این راستاست. همچنین، تقویت مهارت‌ها و توانمندی‌های علمی وحرفه ای روسای شعب مبتنی بر علوم بانکداری در زمره اهداف دیگر این همایش ذکر شده است. برهمین اساس، بانک انصار طی چهارسال گذشته باحضور در این گردهمایی ها کوشیده است تا ضمن ارزیابی عملکرد روسای شعب موفق خود آنان را جهت دریافت هدایا وتقدیرنامه به همایش مذکور معرفی کند.

  گزارش مذکور می افزاید که در این گردهمایی، چندتن از مدیران عامل بانکها و نیز صاحب نظران بانکی کشور به سخنرانی پرداخته و بر اهمیت توجه به مسائل علمی و مهارتی در حوزه بانکداری تأکید کرده و دو تن از رؤسای برگزیده نیز به بیان تجربیات ارزنده خود برای حاضران پرداختند.

  دکتررضوی رئیس مؤسسه آموزش عالی بانکداری ایران درابتدای این گردهمائی به تشریح اهداف برگزاری آن پرداخت وسپس برخی ازمسئولان درخصوص تهدیدهاوآسیب‌های امنیتی فراروی بانکداری،الزامات مقرراتی ونظارتی بانک مرکزی درارتباط باشعب بانک‌ها، ابزارهاوخدمات بانکداری نوین درسطح شعب،آثاروپیامدهای برجام برعملکردشعب بانک‌ها وتبیین نقش و جایگاه شعب درشرایط فعلی به سخنرانی پرداختند. 

  در پایان این مراسم، رؤسای برتر شعب بانک ها هدایای خود را از دست مدیران عامل بانک‌های مربوطه دریافت نمودند و جوایز رؤسای برتر شعب بانک انصار نیز توسط دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک به آنان تقدیم شد.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار (http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو