عصر بازار

هیات تجاری بازاریابی ایرانی عازم دوبی شد

عصر اعتبار- طبق برنامه دیده شده توسط سازمان توسعه تجارت، یک هیات تجاری بازاریابی به کشور امارات اعزام شد.

هیات تجاری بازاریابی ایرانی عازم دوبی شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا ، این گروه تجاری که همزمان با برگزاری بزرگترین رویداد تجاری صنایع غذایی، نمایشگاه گلفود (GULFOOD) دوبی به این کشور سفرکردند، بر اساس اعلام برنامه سازمان توسعه تجارت اهدافی مانند بهره گیری از تجربیات فعالان تجاری بیش از 180 کشور جهان در این رویداد جهانی، آشنایی با صنایع و ماشین آلات مدرن و پیشرفته صنایع غذایی در جهت تقویت زیرساخت‌های تولید صادراتی و رقابتی، آشنایی با محصولات جدید، آشنایی با پیشرفت های حوزه بسته بندی، ماندگاری در بازار و کسب بازارهای جدید برای محصولات و خدمات ایرانی را دنبال می‌کنند.

  این اعزام که از دوم اسفند صورت گرفته تا ششم همین ماه ادامه خواهد داشت و پیگیر برنامه‌های ملاقات با تولیدکنندگان و کمپانی های بزرگ ماشین آلات با تکنولوژی برتر، ملاقات با مدیران فروشگاه‌های معتبر و زنجیره‌ای جهانی، برگزاری نشست‌های رو در رو و مذاکره با تجار و شرکت‌ها و فعالان اقتصادی کشورهای مختلف را در دستور کار خود دارد.

  در این اعزام سازمان توسعه تجارت ایران بر اساس سیاست های حمایتی خود برای هر نفر از اعضای هیأت حدود یک میلیون و 200 هزار تومان، به علاوه 640 دلار است که بر اساس تمهیدات انجام شده بخشی از هزینه های عضای هیات نیز به عنوان تسهیلات از سوی سازمان توسعه تجارت پرداخت می‌کند.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو