عصر بازار

ایجاد تحول اقتصادی با اتکا به فناوری پیشرفته

عصر اعتبار- مدیرعامل سازمان مدیریت صنعت گفت: برای اینکه در اقتصاد تحولی اتفاق بیفتد باید به انسان توسعه یافته و فناوری پیشرفته اتکا کرد.

ایجاد تحول اقتصادی با اتکا به فناوری پیشرفته
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از جوان، محمد علی محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعت در همایش تعالی سازمانی در سیزدهمین سال متوالی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما گفت: برای توسعه اقتصادی کشورها دو راه وجود دارد راه اول بکارگیری منابع بیشتر برای تولید افزون که برای سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال همچنین راه دوم افزایش بهره‌وری یعنی استفاده بهتر از منابع برای انجام فعالیت‌های با ارزش افزوده بالا است.

  وی با اشاره به موضوع چابکی و تاب آوری در شرایط پساتحریم افزود: برای داشتن یک اقتصاد پویا باید بنگاه‌های اقتصادی هر کشوری لوکوموتیو آن کشور باشند .

  وی ادامه داد: اگر به دنبال بهبود وضعیت اقتصادی هستیم باید با نرخ رشد اقتصادی سازگار باشیم و برای اینکه در اقتصاد تحولی اتفاق بیفتد باید به انسان توسعه یافته و فناوری پیشرفته اتکا کرد.

  محمدی راز سرآمدی هر سازمان را درک سریع فرصت و استفاده سریع از فرصت‌ها، درک و فهم درست سیگنال‌ها و به موقع عمل کردن دانست و تصریح کرد: بزرگترین مشکل سازمان‌ها موفقیت قبلی آنها است که به دنبال تغییر راه‌ها نیستند. مشکل در حفظ عادت‌های پیروزی آور گذشته که اکنون ناکارآمد و مانع تعالی سازمان شده‌اند.

  مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با بیان اینکه سرعت، شایستگی، پاسخگویی و انعطاف‌پذیری از قابلیت‌های چابکی یک سازمان است، اظهار داشت: عالی بودن تا حد زیادی مبتنی بر انتخاب آگاهانه و روش سازمان یافته تکاملی و نتیجه یک فرآیند مرحله به مرحله و تدریجی بهبود با پشتوانگی دو عامل بردباری و نظم است.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو