عصر بازار

ثبت دامنه با قابلیت حفاظت از کاربران در برابر سارقان دامنه

عصر اعتبار- شرکت امنیتی کلودفیر که پیش از این از کاربران در برابر حملات DDoS و دیگر انواع حملات حفاظت می کرد، حال قصد دارد به مشتریان خود برای حفاظت از سایت‌هایشان نیز کمک کند.

ثبت دامنه با قابلیت حفاظت از کاربران در برابر سارقان دامنه
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تک کرانچ ، این شرکت از این به بعد خدمات ثبت دامنه موسوم به CloudFlare Registrar ارائه می‌دهد که از سایت ها در برابر سرقت دامنه و احتمال ثبت آنها توسط اشخاص ثالث در صورت انقضا جلوگیری می کند.

  این خدمات موجب تمدید مجدد سریع اسامی دامنه و جلوگیری از ثبت آنها توسط اشخاص دیگر و باج گیری می شود. این کار برای اطمینان یک سال قبل از انقضای دامنه رخ می‌دهد. خدمات یاد شده تنها برای استفاده صاحبان مشاغل در دسترس است.

  CloudFlare امیدوار است با ارائه این خدمات از احتمال سواستفاده از اسامی دامنه و هک شدن آنها جلوگیری کند. البته در سال های اخیر میزان سرقت دامنه به خصوص در مورد شرکت های بزرگ و مشهور کاهش یافته، اما هنوز هم در مورد سایت های کوچک تر رخ می دهد.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو