عصر بازار

پوشش۳۰۰ هزار بیمار خاص

اختصاص ۱۷ هزار میلیارد به بخش درمان

عصر اعتبار- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از اختصاص ۱۷ هزار میلیارد تومان به بخش درمان بیمه شدگان تحت پوشش خبر داد و گفت: بودجه درمان امسال تفکیک شده است.

اختصاص ۱۷ هزار میلیارد به بخش درمان
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، سید تقی نوربخش  با بیان این مطلب افزود: امسال بودجه بخش درمان از بودجه تامین اجتماعی جدا شده است به طوریکه بودجه مجزایی به درمان بیمه شدگان تحت پوشش اختصاص داده شده است.

  وی با اشاره به اینکه 17 هزار میلیارد تومان به درمان تخصیص پیدا کرده است، گفت: در اعتبار سال 95، درمان مستقیم بیمه شدگان نسبت به سال جاری افزایش یافته است و سال 94 حدود 16 هزار میلیارد تومان به این بخش اختصاص داده شده بود.

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در مورد پوشش داروهای جدید برای بیماران خاص تاکید کرد: پوشش بیمه ای داروهای جدید برای بیماران خاص دست سازمان تامین اجتماعی نیست و ما پیشنهادات خود را در شورای عالی بیمه که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل می شود، مطرح می کنیم و در صورت موافقت تمامی اعضا داروی جدید به فهرست بیمه اضافه می شود.

  نوربخش همچنین به بیماران خاص اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 300 هزار بیمار خاص تحت پوشش این سازمان بوده و از خدمات درمانی ما بهره مند می شوند.

  وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 300 مرکز درمانی ملکی به بیمه شدگان خدمات ارائه می دهند، افزود: همچنین تامین اجتماعی 80 بیمارستان نیز در استانهای مختلف دارد و به منظور ارائه خدمات گسترده به بیمه شدگان با 40 هزار مرکز درمانی دولتی و خصوصی در سراسر کشور قرارداد منعقد کرده ایم.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا ر ا کلیک کنید.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
  آرشیو