عصر بازار

مدیرعامل بانک اقتصادنوین:

جبران خسارت قطع ارتباط ۱۰ ساله با دنیا، زمان می برد

عصر اعتبار- انتظار می رود سطح روابط بانکی ایران و اروپا بعد از برجام و با توجه به لغو تحریم افزایش و توسعه یابد.

جبران خسارت قطع ارتباط ۱۰ ساله با دنیا، زمان می برد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصاد نوین در حاشیه دومین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا با اعلام مطلب فوق تصریح کرد:امید می رود با توسعه این مناسبات، ضمن روان سازی روابط با کارگزاری ها در سراسر دنیا ، نقل و انتقال پول تسهیل شود و با سرعت بیشتری صورت بگیرد .

  وی ادامه داد : در چنین شرایطی با توجه به تسهیلات ایجاد شده، بانک ها امکان خواهند یافت به رونق تجارت و تولید در کشور کمک کنند.

  معتمدی با اشاره مشکلات نظام بانکی علی رغم رفع تحریم ها هم تاکید کرد: با اجرای برجام ، تحریم های اقتصادی هم مرتفع شد اما نباید فراموش کرد که قطع 10 ساله روابط با بسیاری از بانک ها باعث شده برقراری مجدد ارتباط نیازمند فراهم آمدن مقدماتی باشد.

  او تاکید کرد: در خصوص برقراری روابط از طرف ایران مشکلی وجود ندارد ضمن این که بانک اقتصادنوین در طول سال های گذشته هم روابط خود را با دیگر بانک ها حفظ کرده و تلاش خواهد کرد  این روابط را در آینده تداوم دهد البته در این زمینه ضروری است که ارتباط های جدید هم شکل بگیرد هرچند که رسیدن به این هدف تا حدودی سیاستی است و به جز این به بستر سازی و آشنایی و مطالعه بانک ها هم نیاز دارد.
  معتمدی با اشاره به برقراری ارتباط با سوئیفت بانک اقتصادنوین در سال های تحریم ادامه داد:  تمرکز در حوزه توسعه روابط با بانک های خارجی را ادامه خواهیم داد و این همایش سه روزه هم قطعا فرصتی مغتنم در این خصوص خواهد بود.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا ر ا کلیک کنید.

   

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو