عصر بازارمدیران خودرو

گواهینامه بالندگی و تندیس سیمین مدیریت‌دانش‌ به بانک‌انصار اهداء‌شد

عصر اعتبار- در هفتمین دوره جایزه‌ملی‌مدیریت‌دانش که با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از مدیران، کارشناسان، پژوهشگران و صاحب‌نظران کشور در حوزه مدیریت دانش در مرکز همایش‌های کتابخانه‌ملی‌ایران برگزار شد، بانک‌انصار گواهینامه بالندگی وتندیس سیمین مدیریت دانش را دریافت کرد و رکورد کسب جوایز و گواهینامه های تخصصی خود در حوزه های مختلف بانکداری را در سال ۱۳۹۴ شکست.

گواهینامه بالندگی و تندیس سیمین مدیریت‌دانش‌ به بانک‌انصار اهداء‌شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبا» ،مرکزمطالعات ونوآوری بانک‌انصار، در این دوره، بانک‌انصار با تکمیل اظهارنامه جامع ارزیابی مدیریت دانش و ارایه مستندات در این حوزه و پس از بررسی دقیق ارزیابان دبیرخانه، حائز شرایط شرکت در مرحله نهایی و تعیین سطح توسط کمیته ارزیابی دبیرخانه جایزه شناخته شده و سپس با نهایی شدن بررسی ها، موفق به دریافت گواهینامه بالندگی و تندیس سیمین هفتمین دوره جایزه ملی مدیریت دانش گردید.این گزارش می افزاید که در روز دوم کنفرانس، دکترصفری رییس مرکزمطالعات ونوآوری این بانک، به ارائه دستاوردهای حاصل از پیاده‌سازی نظام مدیریت دانش در بانک انصار پرداخت و با اشاره به سیاست­ بهبود فرآیندهای کسب و کار و افزایش بهره‌وری کارکنان از سال 1391 به بعد، اقدامات صورت گرفته در راستای پیاده‌سازی نظام مدیریت دانش در بانک انصار را تشریح کرد.

  بنابراین گزارش، دکترصفری در ادامه سنجش بلوغ مدیریت دانش، شناسایی نقاط قوت و زمینه­ های بهبود، شناسایی حوزه‌های دانشی، تدوین راهبردهای دانش، سند مطلوبیت، اجرای راهبردهای فرهنگی و ساختار، مستندسازی دانش خدمات، مشتریان و سهامداران، مستندسازی تجارب، مهندسی اسناد و مدارک و دانش آشکار را در زمره مهم ترین اقدامات بانک در این حوزه دانست.

    دکترصفری در پایان، ضمن تقدیر از همکاران خود، بومی‌سازی فناوری‌های نوین در فضای پساتحریم، طراحی مدل اقتصادی دانش‌محور بانکی، تجاری‌سازی دانش بانکی و خدمات مستشاری، تحقق شعار هرکارمند یک پژوهشگر و تعیین ارزش افزوده حاصل از به‌کارگیری دانش را به‌عنوان برنامه‌های توسعه آتی بانک در زمینه مدیریت دانش یادکرد.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار (http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی