عصر بازار

کسب نشان برتر توسط بانک اقتصادنوین در جشنواره ستاره‌های فناوری

عصر اعتبار- بانک اقتصادنوین در هفتمین جشنواره ستاره‌های برتر فناوری، در بخش اهدای نشان‌های مختلف ستاره فناوری بر اساس نظر هیات داوران و بررسی مدارک و اسناد و نظرسنجی از مشتریان نشان "پرستیژ" دریافت کرد.

کسب نشان برتر توسط بانک اقتصادنوین در جشنواره ستاره‌های فناوری
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، در این جشنواره خدمات بانکداری الکترونیک و فناوری‌های اطلاعاتی بانک‌های کشور مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت بانک اقتصادنوین موفق شد نشان پرستیژ این جشنواره را کسب کند.
  در این جشنواره همچنین از کتاب جامع توسعه ICT در ایران رونمایی شد ضمن اینکه هفت چهره نامدار این حوزه نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.
  در ادامه این مراسم نشان "پرستیژ" هفتمین جشنواره ستاره‌های برتر فناوری به فرهاد اینالویی مدیر بانکداری مدرن این بانک اهدا شد.
  بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی کشور تاکنون اقدامات اثرگذاری در حوزه خدمات بانکداری الکترونیک ارایه کرده و این اقدامات به دفعات توسط نهادها و سازمان‌ها مورد تقدیر و قدردانی قرار گرفته است علاوه بر این که بانک اقتصادنوین ضمن تعامل با سازمان‌ها مرتبط از جمله سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به طراحی و معرفی خدمات دوستدار محیط زیست اقدام کرده است.
  جشنواره ستاره‌های فناوری ایران، با هدف معرفی برترین فعالیت‌ها، خدمات و کالاهای ارایه شده در بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 9?، از سوی مرکز ICTAGE و با شعار "یادآوری و نمایش مجدد اعتبار فعالان حوزه فناوری ایران" در اسفند ماه برگزار شد.
  این بانک در دوره‌های گذشته نیز جوایز این جشنواره را دریافت کرده بود که کسب عنوان "نوآوری و خلاقیت" و "نوآوری" از آن جمله است.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا ر ا کلیک کنید.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو