عصر بازار

در گفت وگو با مدیرعامل کارگزاری بانک اقتصادنوین

سهام بانکی بخریم یا نخریم؟

عصر اعتبار- مدیرعامل کارگزاری بانک اقتصادنوین معتقد است: گروه‌ بانکی‌ مانند بسیاری از سهم‌هایی که از نظر بنیادی از استحکام بسزایی برخوردارند با چشم‌اندار مثبتی در سال آینده مواجه خواهند شد.

سهام بانکی بخریم یا نخریم؟
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»به نقال از اقتصادنیوز ،نصرالله برزنی اظهار کرد:  گروه‌های بانکی تقریبا همزمان با شاخص کل افزایش قیمت پیدا کردند. به نظر می رسد در آینده گروه‌ بانکی‌ مانند بسیاری از سهم‌هایی که از نظر بنیادی از استحکام بسزایی برخوردارند با چشم‌اندار مثبتی مواجه شوند.

  مدیرعامل کارگزاری بانک اقتصادنوین خاطر نشان کرد: زمانیکه برجام به طور کامل اجرایی و تجارت نیز آزاد شود و تحریم ها به طور کامل برداشته شود، فرصت خوبیست که در این میان بانک‌ها در مبادلات بین‌المللی به طور کامل ورود کنند و سود خوبی از تجارت نصیب خود کنند.

  این فعال بازار سرمایه خاطر نشان کرد: اگر بانک ها بتوانند بخشی از مطالبات خود را که مربوط به دولت یا موسسات عمومی است وصول کنند در سال آینده فرصت‌های سرمایه‌گذاری بیشتری خواهند داشت.


  این فعال بازارسرمایه گفت: بانک‌ها به طور کلی جزو گروه‌های کم ریسک تلقی می‌شوند. بنابراین تحت این شرایط بازدهی آنها مانند صنایع پر ریسک نخواهد بود.

  برزنی تاکید کرد:از طرفی دیگر کاهش قیمت‌هایی که در آنها اتفاق می‌افتد محدودتر خواهد بود اما به طور کلی گروه‌ بانکی  در یک سال آینده از شرایط خوبی برخوردار خواهد شد.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار (http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۹ روز پیش
  آرشیو