عصر بازار

محصولات طلایی تجارت ایران در هفته سوم اسفندماه + نمودار

عصر اعتبار- ایران در هفته سوم اسفندماه بیش از هر کالایی، محصولات پتروشیمی، آهن و فولاد و همچنین کاتد و قطعات کاتد از مس صادر کرده و اقلام عمده وارداتی ایران نیز در این یک هفته، دانه گندم، ذرت دامی، ماشین آلات معدن و وسایل نقلیه موتوری است.

محصولات طلایی تجارت ایران در هفته سوم اسفندماه + نمودار
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از اقتصادنیوز، اولین کالای صادراتی ایران در روز شنبه 15 اسفندماه پروپان مایع‌شده، در روز یکشنبه 16 اسفندماه بوتان مایع‌شده، در روز دوشنبه 17 اسفندماه کاتد و قطعات کاتد از مس، در روز سه‌شنبه 18 اسفندماه بوتان مایع‌شده، در روز چهارشنبه 19 اسفندماه آهن و فولاد غیرممزوج و در روز پنجشنبه 20 اسفندماه اتیلن گلیکول است.

  بررسی آمارهای منتشرشده در سامانه اطلاعاتی گمرک ایران همچنین نشان می‌دهد کالای در صدر واردات ایران در روز شنبه 15 اسفندماه دانه گندم، در روز یکشنبه 16 اسفندماه ذرت دامی، در روز دوشنبه 17 اسفندماه ماشین آلات معدن و در روزهای سه‌شنبه 18 اسفندماه وپنجشنبه 20 اسفندماه وسایل نقلیه موتوری است.

  «اقتصادنیوز» نمودارهای زیر را بر اساس جزئیات تجارت روزانه ایران در هفته گذشته منتشر کرده است. سامانه اطلاعاتی گمرک ایران در جدول واردات روز 19 اسفند به اشتباه آمارهای واردات روز 18 اسفند را تکرار کرده و به همین علت، اطلاعات مربوط به واردات ایران در روز 19 اسفند در نمودار اقتصادنیوز درج نشده است.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

   

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو