عصر بازار

بازدید دکتر همتی از شعبه ملت تهران

عصر اعتبار- دکتر عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک ملی ایران به همراه برات کریمی عضو هیأت مدیره و علی رحیمی مدیر امور شعب تهران از شعبه ملت از واحدهای تابعه اداره امور شعب مرکزی تهران بازدید و از نزدیک با همکاران دیدار و گفت‌ و گو کرد.

بازدید دکتر همتی از شعبه ملت تهران
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» ،دکتر عبدالناصر همتی مدیرعامل بانک ملی ایران به همراه برات کریمی عضو هیأت مدیره و علی رحیمی مدیر امور شعب تهران از شعبه ملت از واحدهای تابعه اداره امور شعب مرکزی تهران بازدید و از نزدیک با همکاران دیدار و گفت‌ و گو کرد.
  در ادامه بازدید، نشستی در این شعبه با حضور علی خسروی رئیس اداره امور شعب مرکزی تهران و مسئولان شعبه مذکور برگزار گردید و پس از بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف بانکی، دکتر همتی رهنمودهایی را جهت تعامل بیشتر با مشتریان ارائه نمود.
  دکتر همتی ضمن تشکر از تمامی کارکنان و روسای شعب سراسر کشور بانک به خاطر تلاش‌ها و خدمات ارزنده آنها در طول سال 94، از کلیه همکاران درخواست کرد در روزهای پایانی سال با تلاش بیشتر در خدمت رفاه مشتریان محترم بانک باشند و در ایام تعطیل نیز براساس برنامه اعلام شده، خدمات خود را به هموطنان عزیز تداوم ببخشند.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار (http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو