عصر بازار

پیش بینی صادرات دو میلیاردی به روسیه در سال ۹۵

عصر اعتبار- عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت:با توجه به برنامه ریزی هایی که انجام دادیم امیدواریم صادرات به کشور روسیه را که در حال حاضر حدود ۵۰۰ میلیون دلار است، در سال آینده به دو میلیارد دلار افزایش دهیم.

پیش بینی صادرات دو میلیاردی به روسیه در سال ۹۵
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»  به نقل از میزان ،اسدالله عسگر اولادی با اشاره به برنامه افزایش صادرات به روسیه گفت:در تلاشیم با توجه به برنامه ریزی هایی که انجام دادیم صادرات به کشور روسیه را که در حال حاضر حدود 500 میلیون دلار است، در سال 95 به دو میلیارد دلار افزایش دهیم.

  وی افزود: همه امکانات برای این موضوع فراهم است و با توجه به اینکه روسیه از ترکیه حدود چهار میلیارد دلار محصولات کشاورزی خریداری می‌کرد که آن نیز قطع شده است بنابراین پیش بینی می‌کنیم بتوانیم به این میزان صادرات دست یابیم.

  عسگراولادی با بیان اینکه موانعی سر راه تجارت ما باروسیه وجود داشت که برخی از آن ها مثل حمل و نقل و رواید حل شده است، عنوان کرد: مشکل نقل و انتقالات پولی از معضلاتی است که همچنان ادامه دارد و حل نشده است. البته با صحبت هایی که با حدود هشت بانک اروپایی داشتم این امیدواری وجود دارد که مشکلات بانکی نیز در فروردین ماه سال آینده حل شود.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار (http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو