عصر بازار

دریافت وجه از خودپردازهای بانک اقتصادنوین بدون نیاز به کارت

عصر اعتبار- بانک اقتصادنوین با هدف تسهیل ارائه خدمات به مشتریان، امکان دریافت وجه از طریق دستگاه‌های خودپرداز بدون نیاز به کارت را فراهم کرد.

دریافت وجه از خودپردازهای بانک اقتصادنوین بدون نیاز به کارت
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، خدمت "دریافت وجه از خودپرداز بدون نیاز به کارت" از قابلیت‌های جدید خودپردازهای بانک اقتصادنوین است و در مواقع اضطراری و عدم دسترسی به کارت، جایگزین کارت بانکی می‌باشد.
  این خدمت در مواقعی ضرورت می‌یابد که مشتری یا فرد مورد نظر وی نیاز فوری به وجه نقد داشته باشد لیکن کارت بانکی خود را همراه نداشته و امکان استفاده از خدمات شعب بانک نیز فراهم نباشد.
  برای استفاده از این خدمت، مشتریان بانک اقتصادنوین می‌توانند از طریق اینترنتبانک اقتصادنوین، بر اساس مبلغ مورد نظر، درخواست دریافت وجه خود را ثبت نمایند؛ سپس با استفاده از شناسه برداشت ارائه شده توسط سیستم که به شماره همراه ثبت شده توسط مشتری ارسال می‌گردد و همینطور رمز برداشت وجه که در اختیار مشتری قرار می‌گیرد، امکان دریافت وجه از طریق دستگاه‌های خودپرداز بدون نیاز به کارت برای مشتری یا فرد مورد نظر وی فراهم می‌شود.
  علاقه‌مندان به استفاده از این خدمت نوین بانک اقتصادنوین می‌توانند برای آگاهی از جزئیات بیشتر این خدمت با مرکز 24 ساعته ارتباط نوین به شماره 48031000 -021 تماس حاصل نمایند.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار (http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا ر ا کلیک کنید.

   

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو