عصر بازار

استقبال از آقای رئیس کل بعد از سفر جنجالی آمریکا چگونه خواهد بود

سیف صبح چهارشنبه در تهران

عصر اعتبار- رئیس کل بانک مرکزی که به منظور شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی به آمریکا رفته و در آنجا صحبت های جنجالی درباره بی فایده بودن برجام برای ایران کرده، چهارشنبه صبح به کشور برمی گردد.

سیف صبح چهارشنبه در تهران
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»به نقل از تسنیم، ولی الله سیف سه شنبه هفته گذشته به منظور شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی ایران را به مقصد امریکا ترک کرد؛ وی در جریان این سفر اظهاراتی خبرساز و جنجالی داشت.

  رئیس کل بانک مرکزی با حضور در شورای روابط خارجی امریکا و همچنین مصاحبه با رسانه های مطرح این کشور اعلام کرده که برجام تقریبا هیچ چیز برای ایران نداشته است.

  از آنجایی که بعد از گذشت سه ماه از برجام این اظهارات اولین بار از سوی یکی از مردان کابینه یازدهم مطرح شد واکنش های فراوانی را در بین رسانه های داخلی و خارجی داشت.

  سفر رئیس کل بانک مرکزی به امریکا با تمام اظهارات جنجالی که باب میل رسانه های دولت و دولتی ها نبوده چهارشنبه تمام می شود و سیف صبح چهارشنبه به تهران بازخواهد گشت.

  از محافل دانشجویی خبر رسیده که تعدادی از دانشجویان بخاطر صداقت و شجاعت در گفتار ولی الله سیف در آمریکا به استقبال وی در فرودگاه خواهند رفت.

  همچنین از انجمن دانشجویان مستقل نیز دیروز این خبر بیرون آمده بود که این انجمن قصد اهدای تندیس صداقت به رئیس کل بانک مرکزی را دارد.

  اما هنوز مشخص نیست که رئیس و اعضای کابینه یازدهم چه استقبالی از رئیس کل بانک مرکزی خواهند داشت.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ساعت پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار