عصر بازار

تخصیص اعتبار ۴۳۰ هزار تومانی حمایت بیمه ها از بیماران دیالیزی

عصر اعتبار- ازمان ماهیانه برای هر بیمار دیالیزی ۴۳۰ هزار تومان تعهد بیمه‌ای دارد.

تخصیص اعتبار ۴۳۰ هزار تومانی حمایت بیمه ها از بیماران دیالیزی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مدیر‌کل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: بیمه سلامت ماهیانه برای هر بیمار دیالیزی 430 هزار تومان تعهد بیمه‌ای دارد.

  امید قادری امروز در گفت‌و گو با خبرگزرای فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: سازمان بیمه سلامت تعداد افراد بالایی را زیر پوشش خود دارد و نقش مهمی را در حوزه درمانی استان کرمانشاه ایفا می‌کند.

  وی با اشاره به اجرای خدمات مطلوب بیمه سلامت به شهروندان ادامه داد: این سازمان ماهیانه برای هر بیمار دیالیزی 430 هزار تومان تعهد بیمه‌ای دارد.

  مدیر‌کل بیمه سلامت استان کرمانشاه بیمه سلامت را مرهم دردی برای بیماران دیابتی دانست و گفت: یکی از سیاست‌های اصلی سازمان بیمه سلامت آموزش و پیشگیری از بیماری دیابت است.

  وی پرداخت برخی از هزینه‌های درمان بیماران دیابتی را برعهده بیمه سلامت عنوان کرد و افزود: 90 درصد هزینه انسولین قلمی را بیمه سلامت پرداخت می‌کند و تنها 10 درصد آن را بیمار می‌پردازد.

  قادری با بیان اینکه سازمان 70 درصد هزینه قرص‌های مختلف بیماران دیابتی را پرداخت می‌کند، بیان داشت: سرنگ انسولین نیز تحت پوشش بیمه سلامت است و ماهیانه 60 سرنگ براساس تجویز پزشک بیمار دیابتی با تقبل هزینه 90 درصدی از سوی بیمه سلامت دراختیار بیماران قرار می‌گیرد.

  وی از همشهریان خواست که در پیشگیری از دیابت جدی عمل کنند و همچنین تغذیه مناسب و ورزش کردن را فراموش نکنند.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو