عصر بازارمدیران خودرو

با مصوبه مجلس

انتشار ایران چک دائمی شد

عصر اعتبار- براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی انتشار ایران چک دائمی شد.

انتشار ایران چک دائمی شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس و در جریان بررسی لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور، با ماده 48 این لایحه موافقت کردند.

  براساس ماده 48 لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور، چاپ و انتشار ایران‌چک بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تحت نظارت هیئت نظارت اندوخته اسکناس موضوع ماده (21) قانون پولی و بانکی کشور به پیشنهاد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و تصویب شورای پول و اعتبار ادامه می‌‌یابد.

  همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز در ادامه بررسی لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور با ماده 49 این لایحه را نیز تصویب کردند.

  طبق ماده 49 لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور، واگذاری اراضی ملی و دولتی برای طرحهای صنعتی که با تأیید دستگاه صادرکننده مجوز، امکان استقرار در شهرکهای صنعتی را ندارد، با رعایت سایر قوانین بلامانع می‌‌باشد.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
  آرشیو