عصر بازار

حل آزمایشی مشکل پول خُرد در تاکسی های تهران

عصر اعتبار- شهرداری شرق تهران اعلام کرده با تجهیز تاکسیهای این منطقه به دستگاه کارتخوان، مشکل پول خرد را حل کرده است.

حل آزمایشی مشکل پول خُرد در تاکسی های تهران
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از خبرآنلاین، با افزایش سالانه کرایه ها، دو مشکل عموما خودنمایی می کند. یکی احتمال دریافت کرایه اضافه از مردم توسط معدودی از تاکسیرانان خاطی و دوم، مشکل پول خرد.
  شهرداری منطقه 7 تهران می گوید با نصب دستگاه کارت خوان روی تاکسیها، مشکل دوم را برطرف کرده است.
  رئیس اداره تاکسیرانی شهرداری منطقه 7 از نصب دستگاه کارتخوان بانک شهر بروی تاکسی های خطی منطقه خبر داد.
  علی اصغر افشار با اعلام این خبر گفت: طرح تجهیز تاکسی ها به دستگاه کارت خوان در خطوط پر مسافر شهر تهران به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد.
  به گفته ااو شهروندان می توانند با کارت شهروندی یا کارت مترو و اتوبوس از طریق کارتخوان های نصب شده در تاکسی، کرایه خود را پرداخت کنند.
  رئیس اداره تاکسیرانی شهرداری منطقه 7 گفت: از طریق اجرای این طرح معضل ناشی از پول خرد که کماکان به دردسری برای راننده و مسافر تبدیل شده، از میان می رود.
  او در ادامه از اجرای طرح تعویض تاکسی های فرسوده منطقه خبر داد و گفت: 500 دستگاه تاکسی فرسوده در ناوگان حمل و نقل عمومی منطقه فعالیت دارند که 95 درصد تاکسی هایی که تولید سال 84 به قبل هستند در طرح تعویض تاکسی فرسوده ثبت نام کرده اند.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو