عصر بازارمدیران خودرو

با حمایت بانک انصار، یازدهمین جشنواره پژوهش‌های دانش‌آموزی تبیان برگزارشد

عصر اعتبار- باحمایت بانک انصار یازدهمین جشنواره پژوهش های دانش آموزی تبیان با هدف ترویج فرهنگ و نهادینه شدن پژوهش در میان دانش‌آموزان و شناسایی استعدادها و نخبه ها و جهت دهی به آن ها برای به بارنشستن ایده ها و نوآوری ها با حضور وزیرآموزش وپروش، رییس سازمان تبلیغات اسلامی و مدیران عرصه فرهنگی کشور و ۵ هزار دانش آموز، در روزهای پنج شنبه و جمعه ۹ و ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

با حمایت بانک انصار، یازدهمین جشنواره پژوهش‌های دانش‌آموزی تبیان برگزارشد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، این جشنواره در سه بخش غرفه های نمایشگاهی، سمینارهای علمی، مسابقات برگزار و دانش آموزان شرکت کننده ابداعات، اختراعات، و پروژه های خود را در گرایش های مختلف شامل راکت آبی، گلایدر و هاورکرافت، گرایش رباتیک شامل مسیریاب، جنگجو و نمایشی، گرایش سازه های ماکارونی، فوتومیکروگراف، کوره های خورشیدی، ماشین های کمیکال، بازی سازی، برنامه نویسی و کاپ فیزیک ایران ارایه دادند.

  دکترسیدحمیدخالقی مدیرکل‌بازاریابی‌وتبلیغات بانک‌انصار درباره علت حمایت بانک‌انصار از این جشنواره گفت: بانک انصار در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی و ایفای نقش در پیشرفت های علمی کشور که یکی از ابعاد مهم اقتصادمقاومتی را تشکیل می دهد، با حمایت از اینگونه فعالیت ها سعی در تشویق نوجوانان وجوانان به فعالیت های پژوهشی و تولید علمی دارد تا از این طریق ظرفیت های علمی و نوآوری کشور توسعه یافته و دانش آموزان که آینده سازان این کشور به شمارمی‌آیند بصورت موثر و اساسی در فرایندهای تولید ملی مشارکت جویند.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو