عصر بازار

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پرداخت نوین آرین برگزار شد

عصر اعتبار- مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پرداخت نوین آرین با حضور صد در صد سهامداران این شرکت برگزار و صورت‌های مالی این شرکت برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۴ به تصویب رسید.

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پرداخت نوین آرین برگزار شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، در این مراسم مهران شریفی مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین با اشاره به گزارش عملکرد یک‌سال گذشته این شرکت، گفت: تعداد تراکنش‌های پایانه‌های فروش در سال گذشته 116 درصد رشد داشته است ضمن اینکه میزان رشد از نظر مبلغ نیز در پایانه‌های فروش در سال گذشته 37 درصد بوده است.
  وی گفت: عملکرد مطلوب شرکت در ارایه خدمات موجب شد شرکت پرداخت نوین آرین در دی ماه سال گذشته در زمره پنج شرکت برتر در حوزه پرداخت قرار گیرد.
  شریفی با اشاره به راه‌اندازی 125 خودپرداز جدید بانک اقتصادنوین در سال گذشته افزود: در سال گذشته همچنین 139 خودپرداز خارج از شعبه بانک اقتصادنوین با هدف افزایش بهره‌وری جا به جا شد. به گفته وی در پایان سال گذشته 69 درصد از خودپردازهای فعال بانک اقتصادنوین خارج از شعب به مشتریان سرویس ارایه دادند.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار ( http://telegram.me/asretebar) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
  آرشیو