عصر بازار

مشاور کاخ سفید:

خروج از اتحادیه اروپا به ضرر اقتصاد انگلیس، اروپا و جهان خواهد بود

عصر اعتبار- رئیس شورای مشاوران اقتصادی کاخ سفید گفت: اگر انگلیس از اتحادیه اروپا خارج شود، این مساله به ضرر اقتصاد این کشور، اروپا و همین طور اقتصاد جهانی خواهد بود.

خروج از اتحادیه اروپا به ضرر اقتصاد انگلیس، اروپا و جهان خواهد بود
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصراعتبار» به نقل از  خبرآنلاین، جیسون فورمن رئیس شورای مشاوران اقتصادی کاخ سفید در مصاحبه با روزنامه آلمانی هندلزبلات تاکید کرد: شما می توانید به طور قاطعانه درباره این مساله صحبت کنید که ضرر و خسارت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا کم، متوسط یا زیاد خواهد بود ولی چیزی که مسلم خواهد بود این است که خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بی شک برای این کشور، اروپا و اقتصاد جهانی خساراتی به همراه خواهد داشت.

  مردم انگلیس قرار است در همه پرسی 23 ژوئن در خصوص ادامه عضویت 43 ساله این کشور در اتحادیه اروپا تصمیم گیری کنند. حامیان ادامه عضویت انگلیس در اتحادیه اروپا به رهبری دیوید کامرون نخست وزیر، امیدوارند که حمایت صورت گرفته از سوی اوباما در جریان سفر اخیر به لندن، به این کمپین کمک کند.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار (http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو