عصر بازار

معاون وزیر صنعت خبرداد؛

آغاز اعطای وام به صنایع

عصر اعتبار- معاون وزیر صنعت از بازگشت ۱۰ هزار واحد تولیدی به مدار تولید خبرداد و گفت: واحدهای تولیدی دارای مشکل مالی و کمبود نقدینگی تا پایان سال از تسهیلات بهره‌مند می‌شوند تا چرخ تولید آنها بچرخد.

آغاز اعطای وام به صنایع
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، علی یزدانی گفت: برنامه دولت این است که در سال جاری، واحدهایی که به دلیل مشکل کمبود نقدینگی و تامین مالی با ظرفیت پایینی مشغول به فعالیت هستند را به مدار تولید بازگرداند و چرخ تولید آنها را مجدد به راه اندازد.

  معاون وزیر صنعت افزود: کارگروه های استانی با دستور وزیر صنعت در استانهای کشور تشکیل شده‌اند تا با ارایه تسهیلات به واحدهای کوچک و متوسط، اشتغال و تولید را رونق دهند. ضمن اینکه پیش بینی شده است تا پایان امسال، دو هزار واحد کوچک و متوسط تولیدی که از پیشرفت 60 درصدی برخوردار هستند، به بهره‌برداری برسند.

  وی تصریح کرد: دولت موافقت کرده تا واحدهای تولیدی کوچکی که کمتر از صد کارگر دارند، بدون در نظر گرفتن شروط، تسهیلات دریافت کنند که قرار است کارگروههای استانی نسبت به معرفی این واحدها به بانکها اقدام کنند، در این حالت، ظرف یک ماه بعد از تائید کارگروههای استانی، تسهیلات به واحدهای متقاضی اعطا می شود و بانکها هم باید ظرف یک هفته، پرونده را تعیین تکلیف نهایی کند.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار (http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۵ روز پیش
  آرشیو