عصر بازار

مدیرکل درآمد سازمان بیمه سلامت ایران:

نوع بیمه درمانی افراد در سئوالات سرشماری ملی قرار گرفت

عصر اعتبار- مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در سرشماری های ملی، نوع بیمه درمانی هموطنان نیز سئوال می شود.

نوع بیمه درمانی افراد در سئوالات سرشماری ملی قرار گرفت
نسخه قابل چاپ
جمعه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»به نقل از مهر، احمدرضا ریاضیات با بیان اینکه برای اولین بار در سال جاری سئوالات بیمه ای در لیست آمار سرشماری ایران قرار گرفت، افزود: براساس پیگیری های صورت پذیرفته از سوی سازمان بیمه سلامت ایران و در راستای رفع همپوشانی بیمه ای با تعاملات صورت پذیرفته مقرر شد، مرکز آمار ایران سوالات بیمه ای را در لیست پرسش های سرشماری قرار دهند.

  وی همچنین تصریح کرد: در آمار سرشماری 500 سوال از سوی وزارتخانه های کل کشور به مرکز آمار ایران ارائه گردید که 2 سوال آن برگزیده شد.

  مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران اظهار داشت: 2 سوال برگزیده عبارت از: آیا دفترچه بیمه دارید یا خیر؟ و اگر دفترچه بیمه دارید به گزینه های زیر که نام سازمان های بیمه گر است پاسخ دهید.

  وی اذعان داشت: با این عملکرد خواهیم توانست افراد فاقد پوشش بیمه را نیز در کشور شناسائی کرده و آنان را تحت پوشش قرار دهیم و دیگری اینکه ضمن شناسائی هم پوشانی ها از موازی کاری در کشور جلوگیری نمائیم.

  ریاضیات این عملکرد سازمان بیمه سلامت ایران را در سرشماری کار بزرگی عنوان کرد و گفت: امید است بتوانیم بیش از پیش خدمات سلامت را در جامعه ارتقاء داده و با سهولت در اختیار ذینفعان قرار دهیم.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار (http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو