عصر بازار

دبیرکل مجمع خیران سلامت کشور :

ایران ۶۰ هزار خیر سلامت دارد

عصر اعتبار- دبیرکل مجمع خیران سلامت کشور گفت: در حال حاضر ۶۰ هزار خیر در حوزه سلامت کشور فعال است و این خیران نقش مهمی در فعالیت های خیرخواهانه دارند.

ایران ۶۰ هزار خیر سلامت دارد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایلنا، سید رضا نیری،  افزود: هم اکنون 220مجمع خیران سلامت در سطح کشور فعال است که توسعه این مجمع ها از مهمترین برنامه های سالجاری است.

  به گفته وی ، فعالیت خیران در عرصه سلامت با توجه به اهمیت آن در زمینه درمان بیماری ها و نجات جان انسان ها از اهمیت بالایی برخوردار است .

  نیری تاکید کرد : فعالیت در امور درمانی و اقدامات خیریه در این راستا مصداق عمل صالح است چرا که این فعالیت ها در راهی درست انجام می شود و معنای عمل صالح نیز همین است.

  وی با اشاره به این که مشارکت در امر سلامت صدقه جاریه است، افزود: مردم به شکرانه نعمت سلامت تلاش جدی تری در این زمینه داشته و شاهد تحولات اساسی در ارتقاء سطح سلامت باشیم.

  نیری گفت: 21 طرح حوزه سلامت که با مشارکت خیران چهارمحال و بختیاری اجرا شده بود از روز چهارشنبه در مناطق مختلف با حضور خیران و مسوولان استانی و وزیر بهداشت بهره برداری شد.

  دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور اظهار کرد: برای ساخت و تجهیز این تعداد طرح، 70 میلیارد ریال از سوی خیران سلامت استان چهارمحال و بختیاری هزینه شده است.

  وی افزود: عملیات اجرایی 11 طرح سلامت با مساحت 9 هزار و 650 مترمربع با مشارکت خیران سلامت در استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

  به گفته وی، هم اکنون عملیات اجرایی 12 طرح با 24 هزار و 493 مترمربع زیربنا با مشارکت خیران سلامت در دست ساخت است.

  وی گفت: هم اکنون 75 خیر حوزه سلامت در استان چهارمحال وبختیاری شناسایی شده است.

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصراعتبار (http://telegram.me/asretebar ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

   

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
  آرشیو