عصر بازار

افزایش ۴۴ درصدی گشایش اعتبارات ارزی برای صنعت گران کشور

عصر اعتبار- بانک صنعت و معدن در ماه‏های فروردین و اردیبهشت امسال برای صنعت گران کشور، ۱۲۴ میلیون دلار اعتبار ارزی گشایش کرده که نشان دهنده رشد ۴۴ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته است.

افزایش ۴۴ درصدی گشایش اعتبارات ارزی برای صنعت گران کشور
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، این بانک در دو ماه نخست سال جاری ١٢٤ میلیون دلار اعتبار ارزی برای صنعت‏گران گشایش کرده است که در مقایسه با ٨٦ میلیون دلار اعتبار ارزی گشایش یافته درمدت مشابه سال گذشته، ٤٤ درصد افزایش داشته است.
  در این مدت، مبلغ ٨٥٧ میلیارد ریال اعتبارات ریالی نیز توسط این بانک برای متقاضیان استفاده از تسهیلات، گشایش یافته که نسبت به ٧٤٥ میلیارد ریال اعتبارات ریالی گشایش یافته در فروردین و اردیبهشت سال ١٣٩٤ حدود ١٥ درصد رشد داشته است.
  در ماه‏های فروردین و اردیبهشت امسال بانک صنعت و معدن مبلغ هفت هزار و ٧۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به طرح‏های صنعتی کشور پرداخته است که این رقم در مقایسه با چهار هزار و ٤۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اعطایی در دو ماه نخست سال ٩٤ حدود 7.1 برابر افزایش داشته است.
  بر اساس این گزارش، با توجه به شرایط ایجادشده در دوران پسا تحریم و با توجه به سیاست‏های دولت در حمایت از بخش‏های تولیدی، به‏ویژه صنایع کوچک و متوسط در سال ٩٥، میزان حمایت از بخش صنعت کشور افزایش بیشتری خواهد یافت.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۷ روز پیش
  آرشیو