عصر بازار

بانک قرض الحسنه مهر ایران، پیشتاز پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی ازدواج

عصر اعتبار- بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور برطرف کردن بخشی از مشکلات حوزه ازدواج جوانان به عنوان نخستین بانک کشور پس از ابلاغ دستور العمل بانک مرکزی به افزایش مبلغ تسهیلات اعطایی از ۳۰ میلیون ریال به ۱۰۰ میلیون ریال در این حوزه مبادرت ورزید.

بانک قرض الحسنه مهر ایران، پیشتاز پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی ازدواج
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، سیامک دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن تاکید بر افزایش 140 درصدی اعتبار تخصیص یافته به ازدواج جوانان بیان داشت: دقت به امر ازدواج جوانان و تامین خرد مالی در قالب پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برای تسهیل مقوله ازدواج، ماموریت پر اهمیت این بانک می باشد.
  وی در خصوص اقدامات سال 94 بانک افزود: بر اساس ساز و کارهای بانک مرکزی در سال گذشته بالغ بر 572 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج توسط این بانک به جوانان پرداخت شد.
  مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: در این حوزه، کلیه پرداختهای ما بر اساس ثبت نام متقاضیان در سامانه بانک مرکزی می باشد که پس از طی مراحل قانونی به بانک معرفی شده و با تعیین شعبه و تکمیل پرونده می توانند تسهیلات یکصد میلیون ریالی در قالب عقد قرض الحسنه دریافت نمایند.
  سیامک دولتی تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان اولین بانک تخصصی در زمینه قرض الحسنه، پیشتاز پرداخت تسهیلات یکصد میلیون ریالی ازدواج جوانان در شبکه بانکی کشور می باشد و تا کنون بالغ بر 730 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان پرداخت نموده است.
  مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با توجه به استقبال مردم در سال گذشته خاطرنشان ساخت: در سال 95 اعتباری بالغ بر 1350 میلیارد ریال به پرداخت و اعطای وام ازدواج تخصیص یافته که نسبت به سال گذشته با رشد 140 درصدی مواجه بوده است.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو