عصر بازار

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران:

سازمان‌های بیمه‌گر باید دارای نظام دیده بانی باشند

عصر اعتبار- مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در جلسه شورای مناطق ده گانه کشور که در این سازمان امروز برگزار شد؛ گفت: انباشت منابع رکن اصلی مدیریت اجرایی در نظام های بیمه ای است.

سازمان‌های بیمه‌گر باید دارای نظام دیده بانی باشند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، دکتر محمد جواد کبیر امروز در جمع مدیران ستادی و استانی این سازمان اظهار کرد: در دنیا نظام های سلامتی موفق هستند که توانسته‌اند؛ انباشت منابع داشته باشند.

  وی در این راستا افزود: انباشت منابع رکن اصلی مدیریت اجرایی در نظام‌های بیمه‌ای است تا بتوانیم کاهش ریسک را داشته باشیم بنابراین اگر ریسک پولی بالا برود ریسک خطر را می توان به حداقل رساند.


  کبیر همچنین تصریح کرد: ما نیازمند باز تعریف جایگاه و نقش سازمان در نظام سلامت هستیم.


  مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران یادآور شد: سازمان های بیمه گر باید دارای یک نظام دیده بانی باشند چرا که داده کاوی اطلاعات در دیده بانی موجب ارتقاء جایگاه سازمانهای بیمه گر می‌شود.


  این مقام مسئول پایبندی به برنامه عملیاتی و راهبردی را از اولویت ها دانست و گفت: برنامه عملیاتی و راهبردی سازمان مهمترین میثاق بین مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد سازمان است.

  کبیر متذکر شد: برنامه راهبردی و عملیاتی رویکردی است که سازمان را به سوی برنامه محوری پیش برده و یک رابطه دو طرفه را بین ستاد و استان ایجاد می کند.


  به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران؛ وی ضمن اشاره به مدیریت خلاق و مدیریت تولید اضافه کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل درواقع بحث روی مدیریت مسئله یابی است که همواره ببینیم بین منابع و مصارف ما تناسبی وجود دارد؟ ما در سازمان باید به دنبال خلق منابع جدید باشیم.


  مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در پایان نبود یک رویکرد جامع برای تجمیع اطلاعات و داده را در سازمان از مهمترین مشکلات عنوان کرد .

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو