عصر بازار

در ارومیه برگزار شد:

گردهمایی مدیران مناطق بیمه دانا با هدف جذب پرتفوی اقتصادی

عصر اعتبار- اولین گردهمایی سرپرستان مناطق در سال جاری با محوریت جذب پرتفوی اقتصادی و وصول به موقع مطالبات در شهرستان ارومیه برگزار شد .

گردهمایی مدیران مناطق بیمه دانا با هدف جذب پرتفوی اقتصادی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این گردهمایی که روز پنجم مرداد ماه جاری با حضور معاونان فنی بیمه های اشخاص، اموال و مسوولیت و امور استان ها و نیز مدیران بیمه های اتومبیل، آتش سوزی، درمان، امور مالی، امور شعب و نمایندگان با هدف بررسی عملکرد سه ماهه اول و تعیین اهداف و برنامه های آتی شرکت برگزار شد، بر جذب پرتفوی اقتصادی و وصول به موقع مطالبات تاکید شد .

  در این گردهمایی ابتدا معاونان به تبیین اهداف و ارائه رهنمودهای عملیاتی در حوزه های مربوطه ( اموال، اشخاص و امور استان ها ) پرداختند و سپس سرپرستان مناطق عملکرد 3 ماهه شعب تابعه را تحلیل کردند .

  در ادامه گردهمایی، چهار پنل تخصصی درباره  وصول مطالبات، بیمه های اموال، بیمه های اشخاص، پنل اداری و مالی ، تشکیل و مسائل مرتبط در هر حوزه بصورت خاص مورد بررسی قرار گرفت و سپس مقرر گردید اقدامات لازم پنل ها برای استحضار و تاکید بر پیگیری و اقدام لازم به مدیر عامل گزارش شود .

  بر اساس این گزارش همچنین در تاریخ ششم مرداد ماه جاری جلسه ای با حضور روسای شعب منطقه 3 در محل شعبه ارومیه برگزار شد که در این جلسه نیز هر یک از روسای شعب به تحلیل عملکرد 3 ماهه اول سال جاری و طرح مشکلات و موانع کاری خود درحضور معاونان و مدیران پرداختند.

  در این جلسات معاونان شرکت بر جذب پرتفوی اقتصادی، وصول حق بیمه در  مدت اعتبار قرارداد، مدیریت ترکیب پرتفوی متناسب با سیاست های مدیریت ارشد شرکت و همچنین تلاش در جهت افزایش سهم نمایندگان در پرتفوی شرکت با تقویت توان فنی ایشان، تعامل بیشتر بین شعبه و نمایندگان، حمایت و هدایت و پایش مستمر عملکرد نمایندگان تاکید کردند .

  در ادامه این نشست همچنین جلساتی با همکاران و نمایندگان شعبه ارومیه بصورت مجزا با حضور معاون استان ها و مدیران امور شعب و امور نمایندگان برگزار شد و همکاران شعبه و نمایندگان  به طرح مسائل و مشکلات خود پرداختند .

  گفتنی است: با توجه به رضایت و روحیه مطلوب پرسنل و نمایندگان شعبه ارومیه و نیز با رهنمود های معاون امور استان ها  انتظار می رود شاهد عملکرد مطلوبی در این استان باشیم.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
  آرشیو