عصر بازار

معاون فنی بیمه های اموال و مسوولیت اعلام کرد:

وصول مطالبات معوق بیمه دانا با تقویت استراتژی

عصر اعتبار- معاون فنی بیمه های اموال و مسوولیت بیمه دانا خواستار تقویت برنامه راهبردی این شرکت در بحث اصلاح و ترکیب پرتفوی و وصول مطالبات شد .

وصول مطالبات معوق بیمه دانا با تقویت استراتژی
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، سیاوش سعیدیان راد در جلسه سرپرستان مناطق و روسای شعب این شرکت، ضمن تشکر از زحمات همکاران واحد اجرایی و شبکه فروش گفت: با توجه به حساسیت ها و ضرورت هایی که در بحث وصول مطالبات معوق و سررسید شده وجود دارد، استراتژی شرکت باید با هدف جذب پرتفوی اقتصادی تقویت پیدا کند و در تنظیم و انعقاد قراردادها نیز حتما ارزیابی ریسک در پوشش های بیمه ای صورت پذیرد .

  وی تفکیک بین مطالبات سررسید شده و مطالبات جاری را مورد اشاره قرار داد و افزود: در شرایط بازار و فروش اقساطی بیمه ،وصول مطالبات سررسید شده برای شرکت اهمیت مضاعفی دارد و روسای شعب موظف هستند در اسرع وقت نسبت به انجام این مهم برنامه ریزی و اقدام کنند .

  سعیدیان راد با اشاره به اینکه عملکرد شعب در حوزه وصول مطالبات بررسی و پیگیری خواهد شد،خواستار بازنگری و تغییر نگرش در بیمه درمان محوری در شرکت شد و تصریح کرد: در بحث قراردادهای بیمه ای باید به توسعه بیمه های عمر و تجمیع بیمه های اموال توجه بیشتری معطوف شود.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو