عصر بازار

معاون مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه دانا تشریح کرد:

نکات کاربردی فروش بیمه نامه های عمر

عصر اعتبار- معاون مدیر بیمه های عمر و پس انداز انفرادی بیمه دانا با تشریح انواع بیمه نامه های عمر، ویژگی ها و مزایای آن، به مهم ترین نکات کاربردی فروش این بیمه نامه ها پرداخت .

نکات کاربردی فروش بیمه نامه های عمر
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، سودابه علی آبادی در دوره آموزشی بیمه نامه های عمر انفرادی که در محل سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، خطاب به نمایندگان این شرکت، داشتن اعتقاد برای فروش بیمه های عمر را یک ضرورت برشمرد و افزود: اعتقاد به محصول،اعتماد،صداقت،تشخیص نیاز و تخصص و شناخت از بازار از جمله خصوصیات یک مشاور خوب و نماینده فعال برای فروش بیمه نامه های عمر است .

  وی با اشاره به افزایش تدریجی نفوذ بیمه عمر در جامعه گفت: برای فروش بیمه عمر باید متخصص بود و با جنبه های مختلف این بیمه نامه آشنا باشیم و سپس ضمن اهمیت دادن به مشتری و ایجاد حس امنیت برای او، ارتباط با وی را قطع نکنیم و بدانیم که فروش، فرایند آغاز یک ارتباط است .

  معاون مدیر بیمه های عمر بیمه دانا با تشریح نکات کاربردی فروش این بیمه نامه ها، حرکت به سمت افزایش رفاه اجتماعی، ایجاد حس خوب و برقراری درآمد مستمر را از دلایل فروش بیمه نامه عمر دانست و افزود: هدف ما آسان کردن راه برای فروش بهتر این بیمه نامه ها است .

  وی در پایان سخنان خود به تشریح جزییات و مزایای بیمه نامه عمر جامع ارمغان زندگی بیمه دانا پرداخت و به پرسش های مختلف نمایندگان پاسخ داد .

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو