عصر بازار

کسب ۸۱۲میلیارد تومان حق‌بیمه تولیدی در نه ماهه سال۹۶ ۱۳۹۶

عصر اعتبار- حق‌بیمه تولیدی شرکت بیمه‌کوثر در نه ماهه سال۹۶ با بهبود ترکیب پرتفو به ۸۱۲میلیارد تومان رسید.

کسب ۸۱۲میلیارد تومان حق‌بیمه تولیدی در نه ماهه سال۹۶ ۱۳۹۶
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در ادامه سیاست اصلاح ترکیب پرتفو، عملکرد نه ماهه سال‌جاری شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته حاکی از کاهش سهم رشته شخص‌ثالث و سرنشین از 61درصد به 43درصد و افزایش سهم بیمه‌های زندگی از 12درصد به 21درصد است.

  محسن آصفی گفت: در نه ماه سال‌جاری رشته‌های مهندسی، مسئولیت و زندگی شرکت هر کدام ‌به‌ترتیب با رشد 187، 61 و 74 درصد نسبت‌به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد رشد را میان سایر رشته‌ها داشته ‌است.

  وی با بیان اینکه در مدت یادشده، شرکت 503میلیارد تومان خسارت به بیمه‌گذاران پرداخت کرده‌است، خاطرنشان‌کرد: از کل خسارت‌های پرداختی، سهم رشته شخص‌ثالث و سرنشین 50درصد، سهم بیمه درمان 19درصد و سهم بیمه‌های زندگی 12درصد و نسبت خسارت بیمه‌کوثر در این مدت 61درصد است.

  رییس اداره برنامه‌ریزی و پایش عملکرد تصریح‌کرد: با تلاش تمامی حوزه‌های ستادی و استانی سعی شده تحقق اهداف و سیاست‌های اصلی سال‌جاری شرکت درخصوص بهینه‌سازی ترکیب فروش با تمرکز بر کاهش فروش رشته شخص‌ثالث و افزایش فروش سایر رشته‌ها بالاخص زندگی؛ کنترل خسارت رشته‌های درمان و اتومبیل؛ سرمایه‌گذاری‌های مناسب و وصول مطالبات به‌صورت یکپارچه و متوازن پیگیری و رصد شود که نتایج حاکی از تحقق اهداف، برنامه‌ها و بودجه مصوب است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو