عصر بازار

همکاری با شرکتهای بیمه خارجی

عصر اعتبار- در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت های داخلی، همکاری با شرکتهای بیمه خارجی در قرارداد مازاد خسارت بیمه اتکایی امین را به هر قیمتی نمی پذیرد.

همکاری با شرکتهای بیمه خارجی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، با توجه به پایان قرارداد مازاد خسارت بیمه اتکایی امین این شرکت مطالعات زیادی در مورد تمدید قرارداد مازاد خسارت خود انجام داد. با توجه به سرمایه ، ذخائر و سودآوری بیمه اتکایی امین در بخش فنی این شرکت اولین درخواست تمدید قرارداد خود را به بیمه مرکزی ارائه نمود اگرچه همزمان نیز با توجه به روابط نزدیک بروکری ناسکو با بیمه اسکور فرانسه پیشنهاد دیگری نیز به ناسکو ارسال نمود و بصورت حضوری نیز مذاکرات مفصلی با اسکور و دیگر شرکتها و بروکرهای اروپایی و آسیایی انجام داد. پس از بررسی همه موارد از جمله: در راستای حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و اتکاء به توانمندی های صنعت بیمه ایران و جلوگیری از خروج ارز از کشور تا حد امکان، و پرداخت خسارت بیمه گذاران در اسرع وقت در داخل کشور و عدم نیاز به تبلیغات در مورد همکاری بهر قیمت با شرکتهای بیمه اروپایی بعنوان لیدر قرارداد مازاد خسارت، هیأت مدیره شرکت بنا به پیشنهاد مدیرعامل در مورد تمدید قرارداد مازاد خسارت بیمه اتکایی امین با لیدری بیمه مرکزی موافقت نمود.

  مقرر گردید با استفاده از حداکثر ظرفیت داخلی و در صورت نیاز از ظرفیت شرکتهای خارجی جهت واگذاری سهم قرارداد خود اقدام نماید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو