عصر بازار

اهم اقدامات مدیریت طرح و برنامه در سه ماهه اخیر

عصر اعتبار- اهم اقدامات مدیریت طرح و برنامه در سه ماهه اخیر به شرح ذیل میباشد.

اهم اقدامات مدیریت طرح و برنامه در سه ماهه اخیر
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، 1. بازنگری سند استراتژی شرکت تا افق 1400
  در راستای تحقق اهداف و چشم‏انداز 5 ساله و همسوسازی شرکت با صندوق ذخیره فرهنگیان، بازنگری سند استراتژی شرکت در قالب "طرح تحول نظام برنامه‏ریزی استراتژیک صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت‏های تابعه" اجرایی گردید و شرکت بیمه معلم به عنوان برترین شرکت زیرمجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان در تدوین و اجرای سند استراتژی انتخاب شد.

  2. آموزش رابطین برنامه‏ ریزی استراتژیک شعب
  در راستای اجرای هر چه بهتر سند استراتژی در کلیه سطوح شرکت خصوصاً در شعب و نمایندگان، دوره آموزشی رابطین برنامه ریزی استراتژیک با حضور نمایندگان کلیه شعب شرکت در ستاد مرکزی برگزار گردید.

  3. تمدید گواهینامه‏ های ISO9001:2015، ISO1002: 2014 و ISO/TS10004:2012
  اجرای فعالیت‏های شرکت در یک چارچوب استاندارد، از مهمترین اولویت‏های شرکت در سال‏های اخیر بوده است. در همین راستا بروزرسانی فعالیت‏های شرکت مطابق با آخرین بروزرسانی‏های استاندارد ایزو مورد توجه قرار گرفته و شرکت توانسته است با موفقیت استانداردهای فوق را تمدید نماید.

  4. تدوین دستورالعمل‏های اجرایی حوزه‏ های سازمانی
  یکی از مهمترین فعالیت‏های طرح و برنامه در ماه‏های اخیر مدون نمودن روال‏های سازمانی خصوصاً در حوزه‏های جدید سازمانی بوده است. تدوین و بازنگری بیش از 16 دستورالعمل و آیین‏نامه اجرایی از جمله موضوعاتی است که در این راستا به اجرا درآمده است.

  5. توسعه سیستم‏های مبتنی بر وب نظارت بر عملکرد سازمان
  با توجه به اهمیت موضوع مدیریت و نظارت بر عملکرد سازمان، توسعه داشبردهای سازمانی جهت پایش عملکرد کلیه سطوح مدیریت‏های فنی، شعب و نمایندگان در دستور کار مدیریت طرح و برنامه قرار گرفت. بروزرسانی داشبردها و آموزش کاربری آن‏ها از جمله اقداماتی است که در این خصوص اجرا شده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو