عصر بازار

سرپرست بیمه های اتکایی و روابط بین الملل؛

قراردادهای بین المللی توان و جایگاه بیمه "ما" را نشان می دهد

عصر اعتبار- شرکت بیمه "ما" برای افزایش توانایی خود جهت تضمین سرمایه های بزرگ و ریسک های پیچیده با شرکت اسکور فرانسه قرارداد اتکائی بست. همچنین این شرکت قرارداد اتکایی خود با شرکت پارتنر فرانسه را یک سال دیگر تمدید کرد.

قراردادهای بین المللی توان و جایگاه بیمه "ما" را نشان می دهد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، شرکت بیمه "ما"  در راستای استراتژی و چشم انداز بین المللی خود به جهت رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده با شرکت بیمه اتکائی اسکور فرانسه قرارداد اتکایی بست و قراردادش با شرکت بیمه اتکائی پارتنر که در سال 2017 منعقد شده بود را  تمدید کرد.

  مهندس احسان همتی، سرپرست بیمه های اتکایی و امور بین الملل دراین باره می گوید : بیمه "ما" تنها شرکت بیمه ای است که با شرکت اسکور قرارداد اتکائی نسبی بسته است. عقد قرارداد های اتکایی نه تنها نشانه ی ضعف نیست بلکه بر اساس فرمول توانمندی مالی، باعث توجه ویژه به تمهیدات مالی می شود. قرارداد اتکایی ابزاری در دست شرکتهای بیمه ای است تا در ایفای تعهدات خود و کاهش ریسک بیمه ای از آن بهره جویند. وی افزود این یک امتیاز برای شرکتهای بیمه ای است که بتوانند با بستن قرارداد اتکایی دانش و اطلاعات لازم روز دنیا را به دست آورند.

  وی در ادامه افزود: یکی از اهداف بیمه "ما" از همکاری با شرکتهای بیمه گر اتکائی بین المللی معتبر مانند اسکور،  چهارمین و پارتنر، هفتمین شرکت بزرگ جهان این است که برای سرمایه گذاران خارجی و یا سرمایه پذیران ایرانی نقطه قوتی به جهت ارائه پوشش های روز دنیا به همراه پوشش اتکائی بین المللی وجود داشته باشد. همچنین نشان دهد که در حوزه بیمه، امکان اخذ پوشش قراردادهای بین المللی وجود دارد. شرکت بیمه "ما" اعتقاد دارد که می تواند در حوزه بین الملل، علاوه بر پوشش بیمه های تضمین شده با رتبه بین المللی بالا، به حوزه بیمه نامه های نوین با اتکاء بر پوشش اتکائی بین المللی ورود کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو