عصر بازار

آینده‌ نگری عامل پیشرفت بیمه ‌کوثر

عصر اعتبار- شرکت بیمه ‌کوثر با آینده ‌نگری و مشارکت مسئولان و کارشناسان ستاد و سرپرستی ‌ها و نیز شبکه فروش توانست پیشرفت کند و جایگاه خود را در مدت هشت سال ارتقا دهد.

آینده‌ نگری عامل پیشرفت بیمه ‌کوثر
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، مدیرعامل شرکت در سفر به استان سمنان و گفت‌‌وگو با کارشناسان و نمایندگان، ضمن بیان مطلب فوق، تصریح‌کرد: مسئولان ستاد شرکت با برقراری ارتباط مستمر با نمایندگان حقیقی و حقوقی توانستند در مسیر برنامه‌های از پیش تعیین شده حرکت کنند به‌طوری‌که در حال حاضر شرکت توانسته است برای دومین سال متوالی به سطح یک توانگری مالی برسد.

  مجید مشعلچی فیروزآبادی برقراری ارتباط موثر میان آحاد جامعه و نمایندگان را یکی از عوامل توسعه صنعت بیمه و افزایش پرتفوی شرکت برشمرد و گفت: نمایندگان با شناسایی ظرفیت‌های موجود در استان و شرکت در مناقصات استانی می‌توانند در راستای افزایش پرتفوی شرکت نقش موثری را ایفا کنند.

  وی ضمن تاکید بر استفاده از پتانسیل فروش بیمه عمر در استان و جذب بازارهای جدید، خاطرنشان‌کرد: استان سمنان در زمینه فروش بیمه‌نامه‌ها براساس ترکیب پرتفو موفق بوده است.   

  گفتنی است، رییس عقیدتی‌سیاسی، معاونان فنی و برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و مدیر مالی شرکت، مدیرعامل را در این سفر همراهی کردند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو